25 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Fikret Orman'dan Gökhan Gönül açıklaması

Fikret Orman'dan Gökhan Gönül açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman,takıma yeni katılan Gökhan Gönül, Mario Gomez ve transfer teklifi gelen diğer futbolcularla ilgili açıklama yaptı.


01 Temmuz 2016 17:46

Fikret Orman'dan Gökhan Gönül açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, uzun süre Fenerbahçe forması giydikten sonra Sarı-Lacivertli takımdan ayrılan ve Beşiktaş ile sözleşme imzalayan Gökhan Gönül ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gökhan Gönül ile ilgili yapılan spekülasyonlarla ilgili bu zamana kadar ilgilenmediklerini belirten Orman, bundan sonra Gökhan ile ilgili yapılacak spekülasyonlarda karşılarında Beşiktaş'ı bulacakalrını ifade etti. Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

"Gökhan'a laf eden karşısında bizi bulur"

Gökhan Gönül, milli takımın iyi bir oyuncusu ve bizim de beğendiğimiz bir oyuncu. Gökhan'ı çok istiyorduk. Gökhan'ı takımda görmekten camia olarak çok mutluyuz. Gökhan ile ilgili yapılan spekülasyonlarla çok ilgilenmedik. Gökhan artık bizim ailemizin bir üyesi. Bundan sonra Gökhan ile ilgili yapılacak spekülasyonlarda karşılarında Beşiktaş'ı bulurlar.

"Gomez ile görüşmelere başlayacağız"

Gomez ile görüşmelere başlayacağız. Kalamsında yanayız. Ama alternatiflere de bakıyoruz. Beşiktaş'ın tek hedefi Gomez değildir. Beşiktaş'ta bütün transferi ben yönlendiriyorum. Gökhan Töre'nin gitmesini istemiyorum. Şu anda teklifler istediğimiz seviyede değil, olursa düşünürüz.

"Gökhan Töre'yi satacağız diye almadık"

Gökhan Töre'yi satacağız diye almadık. Ciddi talip gelirse düşünürüz. Gökhan'ın, Sosa'nın, Atiba'nın da sözleşmesi var. İstemediğimiz oyuncu git deyince gitmiyor, kal dediğimiz nereye gidiyor? Ricardo Quaresma'nın performansı çok hoşuma gidiyor. Ricardo çok iyi çocuk. Allah yolunu açık etsin.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor