19 Haziran 2018, Salı


> Futbol > Fikret Orman'dan Boyko açıklaması

Fikret Orman'dan Boyko açıklaması

Teknik direktör Şenol Güneş’in sırt çevirmesine karşın en başından beri Denys Boyko’ya sahip çıkan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Malaga’nın çok istemesine karşın deneyimli eldivenin bonservisini vermedi. Fikret Orman, İspanyollar’a 1 yıl kiraladığı Boyko için “Önümüzdeki sezon gelip Beşiktaş’ın kalesine geçecek” dedi


02 Eylül 2016 10:19

Fikret Orman'dan Boyko açıklaması

Transfer döneminin en hareketli takımlarından olan Beşiktaş’ta son gün Malaga’ya kiralanan Denys Boyko’nun başkan Fikret Orman tarafından İspanyol kulübe satılmadığı kaydedildi.

Geçen sezon büyük umutlarla transfer yaklaşık 3,5 milyon Euro’ya Dnipro’dan alınan Ukraynalı eldiven teknik direktör Şenol Güneş’in gözüne girememiş ve fazla şans bulamamıştı. Buna rağmen başkan Fikret Orman her fırsatta Boyko’ya çok güvendiğini ve asla takımdan ayrılmayacağını üstüne basa basa söylemişti. Ancak Fabri’nin de transferiyle birlikte iyice arka plana atılan Boyko, Güneş’in de kendisine sırt çevirmesiyle çareyi ayrılmakta buldu.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ

Malaga kulübü, ilk olarak Ukraynalı eldivenin bonservisini istedi ve 2 milyon Euro’luk bir teklifte bulundu. Fakat en başından beri Boyko’ya olan güvenini dile getiren Orman, hem fiyatı az buldu hem de satmaya sıcak bakmadığı için teklife kabul etmedi. Orman’ın satışa izin vermemesinin en büyük nedenleri arasında Boyko’nun önümüzdeki sezon gelip takıma gireceğinin umudu olarak gösterildi. Boyko, başkan Orman ile yaptığı görüşmede kendisine bugüne kadar verdiği destekten ötürü teşekkür ederken Orman’ın da, “Sen yine bizim oyuncumuzsun. Git bu sezon oyna seneye daha hazır gel. Senden vazgeçmedik Beşiktaş’ın kalesini koruyacaksın” dediği öğrenildi. 

Kaynak: (Habertürk)

Etiket: Denys Boyko, Şenol Güneş, Fikret Orman,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor