24 Ekim 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Fikret Orman: Vida Premier Lig'de ne yapacak? Daha fazla konuşmayayım!

Fikret Orman: Vida Premier Lig'de ne yapacak? Daha fazla konuşmayayım!

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, katıldığı programda Şampiyonlar Ligi'nde tur atlamalarını değerlendirdi, ikinci turda Real Madrid'i istemediğini belirtti. Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili de konuşan Orman, "Bu çocuklar Beşiktaş'a gönülden bağlılar." derken Vida hakkında da "Premier Lig'de ne yapacak? Çok konuşmayayım!" dedi.


22 Kasım 2017 16:23

Fikret Orman: Vida Premier Lig'de ne yapacak? Daha fazla konuşmayayım!

Şampiyonlar Ligi'nde çok güçlü takımların olduğunu artık her takımın kuvvetli olduğunu belirten ve Beinsports'a açıklamalarda bulunan Fikret Orman, "Real Madrid bu turda gelmesin. Şimdi olmasın. Beşiktaş böyle oynadığı takdirde her takımı zorlar. Artık hafife alınacak bir takım değiliz." yorumunda bulundu.

"Artık bir Avrupa kupası istiyorum"

Dünyada birçok yerde taraftarları olduğunu belirten Orman, "İlk geldiğimde de söyledim. 'Dünya kulübü olmamız lazım' dedim. Malezya'da, Orta Doğu'da, Azerbaycan'da taraftarlarımız var. Beşiktaş artık her yerde tanınıyor. Bir Avrupa Kupası almamız lazım. Bunu istiyorum" dedi.

"Vida hakkında daha fazla konuşmayayım"

Vida transferi ve Cenk Tosun ile Oğuzhan'ın takımdan ayrılma iddialarıyla ilgili de yorumlarda bulunan Fikret Orman, "Oğuzhan kaptanımız. 10 numaramız. Biz istemediğimiz sürece takımdan ayrılmaz. Cenk'i de sürekli bir yerlere gönderiyorlar. Bu çocuklar mal değiller. Beşiktaş'a gönülden bağlılar. Vida, Premier Lig'e gidip ne yapacak? Porto'nun hocası '1 puan aldığımız için mutluyuz' diyor. Bizim bütçemiz Porto'dan fazla. Vida hakkında söyleyebileceklerim bu kadar. Daha fazla konuşmayayım" diyerek adeta Hırvat stoperin transferinin bittiği imasında bulundu.

"İskoç hakem bizi ayağımızdan çekti"

Geçen sezon son maçta Dinamo Kiev mağlubiyetiyle ikinci turun kapısından dönüldüğü yorumunun yapılması üzerine Orman,"İkinci turun kapısından dönmedik. İskoç hakemin kapısından döndük. Bizi öyle bir ayağımızdan çekti ki, turdan olduk" dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor