27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Fikret Orman, Mario Gomez'in menajeriyle görüştü

Fikret Orman, Mario Gomez'in menajeriyle görüştü

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Avrupa'da takım arayışlarına devam eden Mario Gomez konusunda her gün yeni gelişmeler yaşanıyor.


05 Ağustos 2016 17:36

Fikret Orman, Mario Gomez'in menajeriyle görüştü

ürkiye'deki politik ortamdan dolayı Beşiktaş'a dönmek istemeyen Gomez, diğer yandan da istediği takıma gidememesi ihtimaline karşın Beşiktaş'a tüm kapıları kapatmıyor.

Orman menajeri ile görüştü

Dün Menajeri aracılığı ile Beşiktaş'a haber gönderen Alman golcü Beşiktaş'ta kariyerine devam etmesi yolunda  olumlu sinyaller vermişti. Bu gelişmeler sonrasında yeniden görüşme zemini hazırlayan Başkan Orman, Londra'da oyuncunun menajeri ile bir araya geldi ve son durumu masaya yatırdı.

Gomez görüşmeye gelmedi

Mario Gomez ile de yüz yüze konuşmak isteyen Fikret Orman, oyuncuya bugün için randevu verdi. Ancak Fikret Orman'ın bu çağrısına uymayan Gomez'in görüşmeye gelmediği iddia edildi. Bu duruma oldukça sinirlenen Başkan Fikret Orman'ın, bundan sonra Gomez'in gelmek istemesi halinde kesinlikle pazarlık yapmayacağı ve oyuncunun sadece Beşiktaş'ın şartlarını kabul etmesi halinde transfere evet diyeceği iddia edildi.

Diğer yandan Beşiktaş'ı son seçenek olarak gören Alman golcünün kendi menajerine, Barcelona olmaz ise başka takımlara da bakması talimatını verdiği ve Beşiktaş'ı bu yüzden yine beklemeye aldığı ifade edildi.

Kaynak: DHA

Etiket: Beşiktaş, Fikret Orman, Mario GomezHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor