21 Şubat 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > Fikret Orman bunu duymasın

Fikret Orman bunu duymasın

F.Bahçe’nin İsviçre kampına takımla beraber giden Damien Comolli’nin sürpriz bir konuğu vardı…


14 Temmuz 2018 01:43

Fikret Orman bunu duymasın

Lozan’da yaşayan Sırp asıllı İsviçreli menajer Milos Malenovic. Comolli ve Sırp menajerin yaptığı sohbet akıllara Lazar Markovic’in yeniden F.Bahçe’ye döneceği iddiasını gündeme getirdi. Fakat Malenovic’in Comolli’ye, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, Viyana’da görüştüğü Salzburg sportif direktörü Freund’dan istediği Munas Dabbur’u önerdiği iddia edildi. Aynı görüşmede ayrıca Malenovic’in Hırvat Milli Takımı’nda Mandzukic’in yedeği olan Gavranovic’in isminin de konuşulduğu yine iddialara arasına girdi.

İŞTE COMOLLI’NİN COCU’DAN İSTEDİĞİ 3 NOKTA

Phillip Cocu, ülkesinde verdiği röportajda, Ali Koç ve Damien Comolli’yi işaret ederek; “bana neler istediklerini çok iyi anlattılar” demişti. İkilinin Hollandalı teknik adamdan istedikleri ise tek tek ortaya çıkmaya başladı. 

* Hollanda ‘Total Futbol’un anavatanı. Hücum eden, kanatları iyi kullanan, sürekli gol pozisyonuna giren bir takım istiyoruz. F.Bahçe maçlarını 1-0 değil 5-3 kazansın.

* Beraber bir scouting ekibiyle çalışacaksın… oynattığın tarzı zaten biliyoruz. Buna uygun olan oyuncuları sana vermeye çalışacağız. Scouting ekibine yardımcı olacağı konuları da paylaşacağız.

* Önemli bir futbol akademisi kurmak istiyoruz. Altınordu ile koordineli çalışacağız. Genç oyuncuları sık sık değerlendirmeni istiyoruz.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın