20 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Fikret Orman, Bakan Ahmet Arslan'ı ziyaret etti

Fikret Orman, Bakan Ahmet Arslan'ı ziyaret etti

Ankara'da bulunan Başkan Fikret Orman, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı makamında ziyaret etti.


30 Ağustos 2016 14:20

Fikret Orman, Bakan Ahmet Arslan'ı ziyaret etti

Ankara'da bulunan Başkan Fikret Orman, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde Başkan Fikret Orman, Bakan Arslan'a 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu ve çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyarette Kongre Üyesi Muzaffer Nasıroğlu da yer aldı.

Vodafone Arena'nın Camiaya hayırlı olması temennisinde bulunan Bakan Ahmet Arslan, futbolun centilmenliği ve dostlukları güçlendiren önemli bir faaliyet olduğunu belirtti. Arslan, "Futbol, hangi takımın taraftarı veya yöneticisi olursanız olun, rakiplerinize karşı centilmen olmanızı, onlarla derin dostluklar kurmanızı sağlar. Futbol bir araçtır, dostluklar bakidir." ifadelerini kullandı.

Beşiktaşın son yıllarda yükselen bir başarı grafiği olduğuna dikkat çeken Arslan, futbol takımının yeni stad Vodafone Arena'da şampiyonluk yaşadığını hatırlatarak, Yönetim Kurulunu ve taraftarları tebrik etti.

Arslan, yeni sezonda tüm takımlara başarılar dileyerek, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaşın başarılı olmasını ve ülke futboluna katkı sağlamasını beklediğini söyledi.

Ziyarette Başkan Fikret Orman da futbolun önemli bir işlevinin olduğunu belirtti. Futbolu, özellikle gençlerin enerjilerini boşaltabilecekleri önemli bir alan olarak nitelendiren Orman, "Futbolun, insanların güzel vakit geçirebilecekleri bir aktivite olması için çok çaba sarf ediyorum ve futbolun dostluk içinde kalması ve eğlenceli hale gelmesi için destek veriyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Orman, Bakan Arslan'ı Vodafone Arena'daki maçlara davet etti ve kulübün sembolü olan kartal heykeli ile üzerinde Bakan Arslan'ın adı ile memleketi Kars'ın plaka kodunun yazılı olduğu formalardan hediye etti.

Etiket: Fikret Orman, Bakan Ahmet ArslanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor