23 Şubat 2018, Cuma


> Güncel > Fi Çi 9. bölüm ne zaman? Fi 9. bölüm izle

Fi Çi 9. bölüm ne zaman? Fi 9. bölüm izle

Puhu TV'de yayınlanan Fi(Çi) dizisinin 9. bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi yeni sezon 9. bölüm hangi gün yayınlanacak?


12 Şubat 2018 00:04

Fi Çi 9. bölüm ne zaman? Fi 9. bölüm izle

Fi dizisinin yeni sezonu başladı hatta bitiyor... Fi Çi Pi'nin ilk halkası olan Fi dizisi geçen sezon 12 bölüm olarak Puhu TV platformundan yayınlanmıştı. Diziseverler sürükleyici dizinin yeni sezonunu uzun süre beklediler.

Fi dizisinin ikinci sezonu Çi olarak yayınlanıyor. Dizinin 2. sezonunda kadroya önemli isimler katıldı. Yasemin Allen, Ece karakteriyle diziye katıldı.

Fi dizisi yeni sezon 9. bölüm ne zaman?

Fi'nin ikinci sezon 9. bölümü 16 Şubat Cuma günü yayınlanacak. Son 2 bölümü yayınlanacak Fi dizisi böylelikle final yapacak.

Kitabın yazarı Azra Kohen'in isteği doğrultusunda dizinin 3. sezonu yayınlanmayacak.

PUHU TV İZLE

Fİ (Çi) DİZİSİNİN KARAKTERLERİ

Psikolojik mesajlar veren filmde Serenay Sarıkaya, çok hırslı bir dansçı olan "Duru" karakterine, Ozan Güven, "Can Manay" adında karanlık bir geçmişi olan psikoloğa, uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Günsur ise Duru’nun dans hocası aynı zamanda sevgisi Deniz’i canlandırıyor.

Fİ'nini ilk sahnelerine damga vuran isim Özge Özpirinçci oldu. Genellikle sempatik ve masum rolleri canlandıran Özge Özpirinççi, Ozan Güven ile çekilen sevişme sahnesiyle şaşırttı. 2. bölümde gözüken Özge Özpirinçci ünlü bir dizi oyuncusu olan Sıla'yı canlandırıyor.

Etiket: fi dizisi, puhu tvHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor