16 Aralık 2018, Pazar


> Güncel > Fi Çi final ne zaman yayınlanacak?

Fi Çi final ne zaman yayınlanacak?

Puhu TV'de yayınlanan Fi(Çi) dizisinin 10. bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi yeni sezon 10. bölüm hangi gün yayınlanacak?


04 Mart 2018 22:45

Fi Çi final ne zaman yayınlanacak?

Fi dizisinin yeni sezonu başladı hatta bitiyor... Fi Çi Pi'nin ilk halkası olan Fi dizisi geçen sezon 12 bölüm olarak Puhu TV platformundan yayınlanmıştı. Diziseverler sürükleyici dizinin yeni sezonunu uzun süre beklediler.

Fi dizisinin ikinci sezonu Çi olarak yayınlanıyor. Dizinin 2. sezonunda kadroya önemli isimler katıldı. Yasemin Allen, Ece karakteriyle diziye katıldı.

Fi dizisi yeni sezon 10. bölüm ne zaman?

Fi'nin ikinci sezon 10. bölümü 9 Mart Cuma günü yayınlanacak. Fi dizisi bölümle final yapacak.

Kitabın yazarı Azra Kohen'in isteği doğrultusunda dizinin 3. sezonu yayınlanmayacak.

PUHU TV İZLE

Fİ DİZİSİ KONUSU VE HİKAYESİ

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir.

Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş.

O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen...

Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Fİ DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanıyor. Puhutv, Doğuş Holding bünyesinde yayın hayatına başlayan bir dizi/film televizyon servisidir. İçerisinde yüzlerce dizi ve film barındıran Puhutv kullanıcılara, bilgisayardan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve akıllı televizyonlardan kolayca izlenme imkanı sağlıyor.

Puhu TV aynı zamanda tüm diziler ve filmleri tamamen ücretsiz olan bir platformdur. Kullanıcılar mail adresiyle veya Facebook hesabıyla Puhu TV'üye üye olabiliyor ve ücretsiz şekilde Puhu TV bünyesinde yer alan dizi ve filmleri izleyebiliyor.

 

Etiket: fi, puhu tvHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor