23 Haziran 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Fernandao, Bursa'nın gündeminde mi?

Fernandao, Bursa'nın gündeminde mi?

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Fernandao iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.


29 Eylül 2016 14:54

Fernandao, Bursa'nın gündeminde mi?

Fenerbahçe'nin forveti Jose Fernandao'nun ismi son günlerde eski kulübü Bursaspor ile anılıyor. Yeşil-beyazlı ekipten Brezilyalı golcü ile ilgili açıklama geldi.

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, AA'ya yaptığı açıklamada Fenerbahçe'de forma giyen eski oyuncuları Jose Fernandao'yu kadrolarına katmak istedikleri yönünde basında haberlerin yer aldığını anımsattı.

Transfer döneminde olmadıklarına dikkati çeken Ademoğlu, "Fernandao ile ilgili şu an gündemimizde bir konu yok. Biz oyuncularımızla hedefe gidiyoruz ama günü geldiğinde oturulup, hocamızla, teknik heyetin vereceği raporla başkanımız ve yönetim kurulu gerekli değerlendirmeleri yapar. Biz oyuncularımızdan memnunuz. Alttan gelen, yetişen oyuncularımızdan da memnunuz ama futbolda transfer temaşadır, bu yapılabilir. Transfer ekiplerimiz sadece Türkiye'de değil, Fransa'da, Almanya'da, her yerde çalışıyor. Oradan da raporlar hazırlanacak. Tek bir isme odaklanmak yerine genel bir çalışma yapıyoruz. Bu konuda hocamız ve yönetimimiz değerlendirmeler yapacak." ifadelerini kullandı.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor