23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'ye Mourinho için ilk bilgiler

Fenerbahçe'ye Mourinho için ilk bilgiler

Fenerbahçe'de Jose Mourinho için Ahmet Bulut ile görüşme gerçekleştirildi.


17 Nisan 2016 01:26

Fenerbahçe'ye Mourinho için ilk bilgiler

Basketbol takımının başına Zeljko Obradovic'i getirerek kafasını rahatlatan Aziz Yıldırım, yakın dostlarının Jose Mourinho için hazırladıkları dosyaları kendisine vererek, "vereceksek parayı hocaya verelim. Hepimizin kafası rahat etsin artık" sözlerini düşünürken ilk hamleyi de yaptı.

Başkan kardeşi Ali Yıldırım'dan, Mourinho'nun menajeri Jorge Mendes'in Türkiye'deki temsilcisi Ahmet Bulut'la bir görüşme yapmasını istedi. Bu görüşmede Ali Yıldırım, Bulut'a Mourinho'ya teklif yapmayı düşündüklerini, böyle bir teklife Portekizli teknik adamın cevabının ne olacağını sordu.

Bulut, Mourinho'nun dünyanın en iyi teknik direktörünü olduğunu, Türkiye'de çalışmak isteyip istemeyeceğini kendisine Mendes aracılığıyla bizzat sorabileceğini söyledi. Ama bunun çok maliyetli bir iş olduğunu anlattı. Mourinho'nun Fenerbahçe'ye gelmesinin sadece Portekizli teknik adama verilecek 10 milyon euro civarında yıllık ücretle sınırlı kalmayacağını, Mourinho'nun çok önemli isimlerden oluşan bir de transfer listesi vererek, bu oyuncuların alınmasını isteyeceğini de aktardı.

Bulut son olarak Ali Yıldırım'a, Mourinho'nun gelecek sezon Manchester United'ı çalıştırabileceğini bu yüzden Fenerbahçe'yi aylarca bekletebileceğini de ekledi.

Ali Yıldırım, Bulut'tan aldığı tüm bu bilgileri Başkan Aziz Yıldırım'a ileteceğini söylediği, yine de Mendes aracılığıyla Mourinho'ya Fenerbahçe'yi düşünüp düşünmediğini sormasını istediği de bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mourinho, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor