22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin üzerine ölü toprağı serpildi

Fenerbahçe'nin üzerine ölü toprağı serpildi

Gerginikten uyuyamayan, kendilerine güvenlerini kaybeden, yemek bile yiyemeyen Fenerbahçeli oyuncuların stresleri Galatasaray derbisinden önce zirve yaptı. Derbi sonunda ise tam anlamıyla bir bitiş durumu söz konusu oldu.


15 Nisan 2016 02:07

Fenerbahçe'nin üzerine ölü toprağı serpildi

Kadroda olmadığını anlayınca Vitor Pereira'ya tepki gösteren ve 'ısınırken sakatlandı deyin. Ben o kulübede oturmam' diyerek rest çeken Caner Erkin'in yanı sıra diğer oyuncuların üzerinde de büyük bir stres vardı. Caner'in yaşadığı gerginlik sonrası Fenerbahçeli oyuncuların üzerine ölü toprağı serpildi.

Diğer maçların aksine Vitor Pereira'nın maç konuşması bitince oyuncular sahaya büyük bir sükunet içinde çıkmayı yeğlediler. Herhangi bir "haydi kazanalım" veya "en iyi bizi" benzeri bir zafer konuşması veya bağrışmasının bile olmaması dikkat çekti.

Son Konyaspor maçının ardından adeta çılgına dönen Volkan Demirel bile dün akşam devre arasında tek söz etmedi. Takım arkadaşlarını coşturmak için Alves çalıştı ama etkili olamadı.

Maç bitiminde ise sahada birbirlerine bağıran Gökhan Gönül ve Diego bile birbirlerine herhangi bir tepki göstermedi. Soyunma odası ise tam bir cenaze evi gibiydi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor