23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin transfer gündeminde son durum

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde son durum

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyoır. Başkan Aziz Yıldırım'ın transfer sözünü yerine getirmesi için mutlaka takımdan birilerini göndermek zorunda.


17 Ağustos 2017 12:25

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde son durum

Giuliano transferi Aziz Yıldırım’ın verdiği “4 transfer” sözünü yutmasına neden olacak gibi duruyor… bir yandan Guileherme ve Nani’yi diğer yandan da Gustavo Gomez’i kovalayan F.Bahçe yönetim hali hazırda 1 milyon 640 bin euro içeride.

FFP kuralları gereği öncelikle bu rakam değerinde satış yapılması gerekiyor. Eğer bu gerçekleşirse Milan’ın Gomez için istediği 1.5+5 milyon euro’luk kiralama bedeli ile Guilherme için Atletico’nun istediği 2 milyon euro’luk bonservis bedeli ödenecek.

F.Bahçe’nin iki oyuncuyu kadrosuna katabilmesi için şu an itibariyle en az 5 milyon euro’luk satı yapması gerekiyor.

SKRTEL’E WEST BROM TALİP OLDU

F.Bahçe stoper ararken Martin Skrtel’i elden çıkarır mı bilinmez ama İngiltere’den sürpriz bir iddia geldi… Express ve Daily Star gazeteleri, West Brom teknik direktörü Tony Pullis’in stoper alınması için yönetime rapor verdiği ve ilk sıraya da Skrtel’in adının yazıldığı iddia edildi.

NANI KAMPANYASI İSPANYA’DA SES GETİRDİ

Bu arada F.Bahçe taraftarının başlattığı Nani kampanyası İspanya’da ses getirdi. Las Provincias gazetesi 8.5 milyon euro’ya alınan Portekizli oyuncunun Türkiye’ye dönmesinin daha sık konuşulduğunu iddia etti.

GOMEZ, MONTELLA’DAN KALMAK İÇİN İZİN ALDI

F.Bahçe’nin transferinde önemli aşama kaydettiği iddia edilen Gustavo Gomez’le ilgili Paraguay’nın ABC gazetesi stoperin Milan’da kalacağını iddia etti. Gomez’in Montella ile konuştuğunu ve anlaşmaya varıldığını belirtti.

1 MİLYON EURO’DAN VAZGEÇİLMEZSE VOLKAN ŞEN DÖNECEK

F.Bahçe yönetimi Volkan Şen’i serbest bırakmış ve 1 milyon euro getirmesi durumunda istediği takıma gitmesine izin vermişti… fakat gelinen süreçte Volkan kendisi için 1 milyon euro verecek takım bulamadı. F.Bahçe yönetimine başvurarak o 1 milyon euro’dan vazgeçilmesini veya takıma katılarak idmanlara başlayacağını iletti.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor