19 Haziran 2018, Salı


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin teklifi kabul edildi!

Fenerbahçe'nin teklifi kabul edildi!

Fenerbahçe aradığı stoperi Porto'da buldu. Maicon için yapılan teklif kabul edilme aşamasına geldi.


12 Haziran 2016 07:11

Fenerbahçe'nin teklifi kabul edildi!

Fenerbahçe aradığı stoperi pilot takımı olmaya çalıştığı Porto'da buldu... Vitor Pereira'nın verdiği rapor doğrultusunda Portekiz'e giden ve Porto'nun sportif direktörü Antero Henrique ile görüşen Ali Yıldırım, Sao Paulo'da kiralık oynayan sağ açık Kelvin ile stoper Maicon'u istemişti.

Henrique iki oyuncu için ilk etapta 8 milyon Euro (Maicon 5 milyon euro-Kelvin 3 milyon euro) bonservis bedeli istedi. Fakat çetin pazarlıklar sonrasında rakam 5.5 milyon Euro'ya (Maicon 3.5 milyon euro-Kelvin 2 milyon euro) kadar çekildi.

Fakat Kelvin'in kiralık anlaşması Ocak ayına kadar devam ettiği için Sao Paulo oyuncudan vazgeçmek için 1 milyon Euro istedi. Pazarlıklar kilitlendi. Bunun üzerine Ali Yıldırım görüşmeleri Maicon üzerinden yapmaya başladı.

Yıldırım'ın son teklifi Maicon'u bir yıllığına kiralamak, Brezilyalı oyuncu tüm turnuvalarda 30 maç oynar ve Fenerbahçe'de şampiyon olursa 4.5 milyon Euro'ya bonservisini alsın oldu. Yıldırım'ın bu teklifi Porto tarafından kabul görürken anlaşmanın yakın olduğu bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: maicon, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor