23 Haziran 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin projesi şok etti!

Fenerbahçe'nin projesi şok etti!

Fenerbahçe'nin "hedef 1 milyon üye" projesini beklenen ilgiyi bir türlü görmedi.


07 Haziran 2016 19:10

Fenerbahçe'nin projesi şok etti!

Fenerbahçe "hedef 1 milyon üye" projesini açıklayalı 21 ay oldu... Başkan Aziz Yıldırım projenin ilk meyvelerini 2015 yılının Mayıs ayında alacaklarını ve ilk rakamların da bu dönemde basınla paylaşılacağını duyurmuştu. Fakat oldukça hızlı başlayan proje iyice yavaşlama sürecine girdi. Kulüp ilk ilk 6 ayda 100 bin üye bekliyordu. Fakat rakam ancak 13 binleri bulabildi.

İlk yıl sonundaki hedef ise 250 bindi. 1 milyon üyeye ulaşmak için hedef ise 2019 yılıydı. Fakat 1 Haziran 2016 itibariyle "hedef 1 milyon üye projesi" henüz 39 bin 889 rakamına ulaşabildi. İlk dönemde günde 400 kişiye kadar projeye üye olurken özellikle Galatasaray'ın şampiyonluğu ilan ettiği dönemde üyelikler bıçak gibi kesildi.

Robin van Persie ve Nani transferleri projeye biraz olsun hareket getirse de şampiyonluğun Beşiktaş'a, Türkiye Kupası'nın da Beiiktaş'a kaptırılması projeyi durma noktasına getirdi. İlk dönemde günde 600 ila 800 bin TL'nin kazanıldığı proje son dönemde proje için çalışan personelin giderlerini bile karşılayamayacak duruma geldi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor