25 Mayıs 2018, Cuma


> Avrupadan Futbol > Fenerbahçe'nin planı suya düştü

Fenerbahçe'nin planı suya düştü

Jose Peseiro'nun gönderildiğini bu hafta resmen açıklayan Porto'da yeni teknik adam belli oldu. Portekiz ekibi son olarak Valencia'yı çalıştıran Nuno Espirito Santo'da karar kıldı. Böylece Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira için Porto defteri kapandı.


01 Haziran 2016 21:51

Fenerbahçe'nin planı suya düştü

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın da geleceğini ciddi şekilde etkileyecek olan Porto'daki teknik adam krizi çözüldü. Son olarak 2012/2013 sezonunda Vitor Pereira yönetiminde şampiyon olan Porto teknik adamlık koltuğuna Nuno Espirito Santo'yu getirdi. Portekiz basınından yapılan açıklamada,  2 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.

Jose Peseiro'nun gönderildiğini bu hafta resmen açıklayan kulüpte böylece Vitor Pereira seçeneği tamamen ortadan kalmış oldu.

Başkan İstanbul'a bile gelmişti

Bilindiği üzere teknik direktör boşluğunu doldurmak için Porto başkanı Jorge da Costa, Vitor Pereira'yı takımın başına getirmek için harekete geçmiş ve Fenerbahçe'yle görüşmek üzere İstanbul'a gelmişti.

Başkanın arkadaşı bakın kim?

Porto başkanının en yakın arkadaşlarından biri olan isim ise aslında hiç şaşırtıcı değil. Başta Cristiano Ronaldo olmak üzere birçok yıldız futbolcunun menajerliğini yapan Jorge Mendes, Porto başkanı Pinto da Costa'nın en yakın arkadaşlarından biri olmakla beraber Mavi Beyazlılar'ın yeni teknik direktörü Nuno Espirito'nun da menajerliğini yapıyor.

Etiket: portoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor