25 Mayıs 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin hayallerini süsleyen rakam

Fenerbahçe'nin hayallerini süsleyen rakam

Herkes Fenerbahçe için birinci gündem maddesinin Vitor Pereira olduğunu düşünse de, asıl gündem maddesi şike davasıyla ilgili çıkacak olan Yargıtay kararı...


14 Ağustos 2016 12:25

Fenerbahçe'nin hayallerini süsleyen rakam

Yargıtay'dan çıkacak "şike yoktur" kararı sonrası TFF'den, UEFA'ya, CAS'a, eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dan UEFA eski Başkanı Michel Platini'ye pek çok gazeteciye kurum ve kişilere tazminat davası açılacak.

Yerli yabancı 20 kurumun yanı sıra 100'den fazla da kişiye açılacak olan tazminat davaları için kulübün 500 milyon dolar civarında kazanacağı hesaplanıyor. Yurt dışındaki davaların takibi için İngiliz bir hukık bürosu ile anlaşıldı. Hukuk Bürosu'na kazanılacak dava üzerinden yüzde verilecek.

Yargıtay kararı sonrasında Türkiye'deki açılacak davalar içinse kulübe hergün bir avukat başvuru yaparak kulübün haklarını bedelsiz savunmak istediğini iletiyor.

YILDIRIM: BEN NEREDEYİM, SİZ NEREDESİNİZ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gözü de ne Vitor Pereira'yı, ne yeni gelecek teknik direktörü ne de Şampiyonlar Ligi'nden elenilmesini görmüyor. Yakın çevresinden gelen, "Başkan kurtulalım şu Pereira'dan artık" sözlerine" ise "ben neredeyim siz neredesiniz. Pereira'yı kovmak kolay. Ben Fenerbahçe'yi, geleceğini kurtarmaya çalışıyorum. Bizimkiler çalışıyor, en iyi teknik adamı alırlar. Kafanız rahat olsun" cevabını veriyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor