23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin golcüsü için Ada'yı sallayan iddia

Fenerbahçe'nin golcüsü için Ada'yı sallayan iddia

F.Bahçe'de idmanlara bile çıkmayan, kendisine menajeri aracılığıyla kulüp arayan van Persie'nin Rangers'a transfer iddiaları Ada'yı karıştırdı


29 Temmuz 2016 14:30

Fenerbahçe'nin golcüsü için Ada'yı sallayan iddia

Robin van Persie'nin adının Glasgow Rangers'la anılması üzerine, İskoç ekibinin teknik direktörü Mark Warburton, "Robin van Persie inanılmaz yetenekli bir oyuncu fakat ortaya atılan iddialar kesinlikle doğru değil. Gündemimizde asla böyle bir madde yok. Birileri bir yerlerde bu iddiaya cevap verdiğim için bana gülüyordur" cevabını vermişti.

Daha sonra İskoç ekibinin taraftarları "bitik", "emekli olsun", "futbol olarak öldü" dedikleri van Persie'nin kendi takımlarına gelmemesi için sosyal medya hesapları üzerinden kampanyalar başlatmıştı.

Rangers'in van Persie'yi gerçekten istediğini iddia eden Arsenal'ın eski yıldızlarından Paul Manner ise ESPN'e ilginç açıklamalarda bulundu.

Manner, 8/11'lik oranla Rangers'e transferine favori gözüyle bakılan Hollandalı golcü için, "Çok ilginç Warburton, van Persie iddiaları için gülmeye çalışıyor. Ama ben diyebilirim ki, Rangers van Persie'yi alabiliyorsa hiç durmasın hemen alsın. Kim ölmüş diyor van Persie'ye" çıkışını yaptı.

Kaynak: Fox Sports / ESPN / FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor