25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'nin genç gözdesi Toto Salvio'nun menajeri açıkladı

Fenerbahçe'nin genç gözdesi Toto Salvio'nun menajeri açıkladı

Fenerbahçe'nin almak için büyük uğraşlar verdiği Toto Salvio'nun menajeri Agustin Jimenez, 25 yaşındaki oyuncunun geleceği hakkında konuştu.


13 Haziran 2016 14:06

Fenerbahçe'nin genç gözdesi Toto Salvio'nun menajeri açıkladı

Fenerbahçe'de Toto Salvio harekatı devam ediyor. Gökhan Gönül'ün çok büyük olasılıkla ayrılmasından sonra sağ kanatta sıkıntı yaşamak istemeyen sarı lacivertli yönetim, 25 yaşındaki Toto Salvio için girişimlerini yoğunlaştırdı. Benfica ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan genç oyuncunun menajeri Agustin Jimenez, Toto Salvio'nun gelecekle ilgili planları hakkında Abola'ya konuştu.

İşte menajer Agustin Jimenez'in söyledikleri:

"Benfica ile görüşmelerimiz sürüyor. Gelen teklifleri değerlendiriyoruz. Hem kulüp için hem bizim için en doğru kararı vermeye çalışıyoruz. Benfica'da kalabilir de, gidebilir de. Her şey olabilir. Önümüzdeki günlerde netlik kazanacak."

Bilindiği gibi Fenerbahçe, menajerler aracılığıyla Toto Salvio için girişimlerde bulunan Fenerbahçe, oyuncunun ve menajerinin istekli olması nedeniyle görüşmeler sıklaşmış, kulübü Benfica da bu transfere sıcak bakmıştı. ancak yapılan pazarlıklardan henüz bir sonuç alınamadığı belirtiliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Agustin Jimenez, Toto Salvio, Fenerbahçe, BenficaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor