25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > 'Fenerbahçe'nin başına Rıdvan Dilmen gelmeli'

'Fenerbahçe'nin başına Rıdvan Dilmen gelmeli'

Fenerbahçe'nin önde gelen isimlerinden Selim Soydan Vitor Pereira hakkında son derece çarpıcı açıklamalar yaptı.


10 Ağustos 2016 16:58

'Fenerbahçe'nin başına Rıdvan Dilmen gelmeli'

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Soydan, "Bu adam çingene gibi parasını istiyor gitmemekte diretiyor'' dedi.

VAN PERSİE BAŞKANA GİTSİN DEDİ

Selim Soydan sözlerine Van Persie’nin Vitor Pereira hakkındaki demeçlerini eleştirerek devam etti: "Van Persie yöneticiler ve başkan ile bundan aylar önce bir toplantı yaptı. 'Bu hocayla bir yere varmanın imkanı yok, yanlış seçim, yanlış adamla çalışıyoruz. Hedeflere ulaşamayız' dedi.  Kesin bilgi bu. Fenerbahçeli yöneticiler ise buna karşılık olarak,  'Oyuncular takıma hakim olmak için böyle konuşur, Pereira ile devam edeceğiz' deyip devam kararı verdiler. Yanlıştı" şeklinde konuştu. 

GİTMESİ İÇİN 3.5 MİLYON EURO VERMEK GEREKİR

Selim Soydan, "Başarılı, kariyerli bir futbolcu bu sözleri söylüyorsa ciddiye almak, dinlemek lazım; fakat yöneticiler bunu yapmadı ve sonuçlarına katlandılar. Pereira nın gitmesi için 3.5M€ civarında para gerekli, bu parayı verdiğiniz zaman yardımcılarıyla beraber takımdan gidebilir; fakat bu büyük bir para, Fenerbahçe nin bu parayı vereceğini düşünmüyorum, farklı alternatif arıyorlar" dedi.

RIDVAN DİLMEN GELMELİ

Geçen sene çok güzel kadro kuruldu her şey süper fakat öyle bir adam getirdiler ki kurtulamıyorlar, başlarına bela oldu.

Müjdat Yetkiner, Kemalettin Şentürk ve Saffet Akyüz... Bu ihtimaller çok zor, evet Müjdat iyi futbolcuydu, iyi bir insan, gerçek Fenabahçeli; ama bunlar yetmez. Bana göre Rıdvan Dilmen yeni teknik direktör olmalı, gelecek adamın Fenerbahçe kulübünü çok iyi bilmesi lazım; Rıdvan bu işi yapar. Fenerbahçe'nin çok iyi kadrosu var; fakat iyi bir teknik direktörü yok; takıma birlik beraberlik gerekli teknik direktörüne inanacak futbolcu lazım; eğer bir futbolcu inanmazsa istediği gibi oynayamaz, yeterli performans sergileyemez" diye konuştu.

Etiket: Fenerbahçe, Selim Soydan, Rıdvan Dilmen, Vitor Pereira, van PersieHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor