18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçelileri heyecanlandıran cevap!

Fenerbahçelileri heyecanlandıran cevap!

Fenerbahçe'de başkanlık için adı geçen Ali Koç'un Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz ile aynı karede yer alması sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.


28 Eylül 2016 01:07

Fenerbahçelileri heyecanlandıran cevap!

Geçtiğimiz günlerde Ali Koç'un kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği, Arsenal, Tottenham Hotspur, Saint-Etienne ve Liverpool'da futbol direktörlüğü ve scouting poziyonlarında görev alan Damien Comolli'yi ağırlamış ve bu durum, 'Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığı için start verdi' şeklinde yorumlanmıştı.

Bu gelişmenin ardından 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin konuğu bu kez ünlü komedyen Cem Yılmaz oldu. Fenerbahçelileri asıl heyecanlandıran konu ise bir fotoğraf karesi oldu. 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin internet sitesinde yer alan fotoğrafta Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Ali Koç aynı karede yer alırken, yapılan yorumlarda, ''İşte Fenerbahçe'nin gelecekteki yönetim kurulu'' ifadeleri kullanıldı.

''Cem Yılmaz ve Acun büyük renk kattı''

Toplantıya katılanlardan birisi olan Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen'in oğlu Metin Şen de Instagram adresinden bu buluşmayla ilgili bir fotoğraf paylaştı. Metin Şen, Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı, Ali Koç ile çektiği selfieyi paylaşırken, ''1907 Fenerbahçe Derneği etkinlikleri Cem Yılmaz ile devam etti... Cem Yılmaz ve Acun büyük renk kattı... İkisine de teşekkürler'' şeklinde mesaj paylaştı.

Metin Şen'den heyecanlandıran cevap

Metin Şen, fotoğrafın altına birçok tebrik mesajı alırken, br takipçisinin, 'Geleceğin yönetim kurulu diyebilir miyiz?' şeklinde sorduğu soruya, 'Kısmet' cevabını vererek herkesi heyecanlandırdı.

Mehmet Ali Aydınlar'ın listesindeydi!

Bu arada Metin Şen, bir önceki seçimde Aziz Yıldırım ile başkanlık yarışı veren Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer almıştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: acun ılıcalı, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor