24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçeli taraftarlarından polise moral ziyareti

Fenerbahçeli taraftarlarından polise moral ziyareti

Siirt'te, Genç Fenerbahçeliler üyesi bir grup taraftar, bölgede terörle mücadeleyi yürüten özel harekat polislerine destek ziyaretinde bulundu, tatlı ikram etti.


21 Nisan 2016 23:42

Fenerbahçeli taraftarlarından polise moral ziyareti

Siirt'te, Genç Fenerbahçeliler üyesi bir grup taraftar, bölgede terörle mücadeleyi yürüten özel harekat polislerine destek için ziyarette bulunarak, tatlı ikram etti.

Taraftarlar, Şehir Stadı yanında bulunan Özel Harekat Şube Müdürlüğü binasında İl Emniyet Müdürü Metin Özkan ve polislerle bir araya geldi.

Ziyarette ilişkin memnuniyetini dile getiren Özkan, Türkiye genelinde bölgede görev yapan güvenlik güçlerine destek mektuplarının gönderildiğini söyledi.

Devletin kendilerine her türlü imkanı sağladığını belirten Özkan şöyle konuştu:

"Vatandaşlar bu sıkıntılı ortamdaki mücadelede polisimizin arkasında olduğunu hissettiriyor. Bu desteği somutlaştırmak için mektup, ev yemeği, el işi çalışmalar ve çeşitli hediyeler geliyor. Emniyet güçlerinin burada yaptığı tüm operasyonları desteklediklerini, hep arkamızda olduklarını göstermek adına yapılan çalışmalar bizi mutlu ediyor. Bizim gönlümüzden geçen de bu sıcak operasyonları bir an önce bitirip üzücü olayları sona erdirmektir. İnşallah daha huzurlu ve görkemli bir döneme girme temennisindeyiz."

Siirt Genç Fenerbahçeliler temsilcisi İlyas Oğuz ise Şırnak ve diğer bölgelerde terörle mücadele eden özel harekat polislerine yanlarında olduklarını yansıtmak için ziyarette bulunduklarını ifade etti.

Taraftarlardan Ali Erdem Kılıçer de her gün asker ve polisler için dua ettiklerini dile getirdi.

Kılıçer şunları kaydetti:

"Siirt Genç Fenerbahçeliler olarak her zaman polisimizin, askerimizin yanında olduğumuzu gösterdik. Bugün de onları ziyaret ettik, tatlımızı yedirdik, yanlarında olduğumuzu gösterdik. Her zaman onların yanlarındayız. Bunu böyle bilsinler, bu vatan bölünmez, Fenerbahçeliler olarak her zaman Türkiye Cumhuriyeti'nin yanındayız, birlik ve bölünmez bütünlüğümüzün de farkındayız."

Ziyaretin sonunda taraftarlar, özel harekat polisleri ile fotoğraf çektirdi.

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor