15 Şubat 2019, Cuma


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'den taraftarı heyecanlandıran Emre Akbaba açıklaması

Fenerbahçe'den taraftarı heyecanlandıran Emre Akbaba açıklaması

Fenerbahçe'nin sportif direktörü Damien Comolli, Emre Akbaba konusunda açıklamalarda bulundu.


16 Ağustos 2018 14:55

Fenerbahçe'den taraftarı heyecanlandıran Emre Akbaba açıklaması

Fenerbahçe'nin yeni transferi Islam Slimani, Sarı Lacivertliler'le sözleşme imzaladı. Slimani'nin imza töreninde konuşan sportif direktör Comolli ise adeta iki tbomba patlattı. Comolli, "Salih Uçan'ı Empoli'ye gönderdik. 1 sene satın alma opsiyonu Empoli'de olmak üzere..." derken, Emre Akbaba konusunda sorulan soruya da "Şu anda bir şey söyleyemem. Her an her şey gelişebilir. " cevabını verdi.

Damien Comolli'nin açıklamaları...

Bu sezonki transfer döneminde 5. imzamızı atıyoruz. Islam'ı kadromuza kattık. Onu buraya getirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 1 seneliğine anlaşma yaptık.

Kulüpte son derece yoğun bir çalışma yürütüyoruz Islam'ın cumartesi günü oynayabilmesi için.

Benfica onuç ne olurdu, kimse bilemez. Maçı kazanacak şansları yakalamıştık ama olmadı. Islam'ı Benfica'yla ilk maçtan önce transfer edebilmek için elimizden geleni yaptık.

Leicester City ile her gün telefon görüşmesi yaptım. Benfica'yla ilk maçtan günler önce Islam'ı buraya getirme çabasına girmiştik zaten. Ama transferin üç paydaşı var: Satan kulüp, alan kulüp, oyuncu. Oyuncuyla anlaşmıştık ama satan kulüp henüz o noktada değildi. Islam buraya gelmek için büyük çaba sarf etti. Leicester City'li yetkililerle bunun için görüştü. Ama Leicester'ı da anlıyorum. Bir anlaşma yapmak istemiyorlardı. Parayla bile ilgisi yoktu. Islam'ı bize satmak istemiyorlardı.

Her pazarı takip ediyoruz sadece Premier Lig'i değil. Elimizde bir liste var. Bu listeyi takip etmeye çalışıyoruz. Çok iyi tanıdığımız oyuncuların listesi.

Eğer bir oyuncuyu satarsak oyuncu satma hakkımız olduğu için bunu yaparız. UEFA'yla her zaman konuşuyoruz. Daha dün onlara bazı sorular sorduk ve kısa sürede cevap aldık. Çok fazla detay veremem ama herhangi bir olumsuz durum yok.

Comolli'den Emre Akbaba açıklaması...

Fransız basınında ne yazdı Emre Akbaba'yla ilgili takip edemedim. Haberi görmedim. Bizim politikamız dedikodular hakkında yorum yapmamaktır. Bundan daha fazla bir şey söyleyemem. Emre'nin iyi bir oyuncu olduğunu biliyoruz.

Etiket: emre akbabaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın