23 Nisan 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'den sürpriz Adriano hamlesi

Fenerbahçe'den sürpriz Adriano hamlesi

Fenerbahçe'nin, Barcelonalı Adriano için yaptığı girişimde sürpriz hamleye geçtiği belirlendi.


31 Mayıs 2016 15:17

Fenerbahçe'den sürpriz Adriano hamlesi

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de dana önceden belirlenen isimlerle görüşmeler tüm hızıyla sürüyor. Teknik direktör Vitor Pereira'nın kalıp kalmayacağının henüz netleşmemesine rağmen Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyle belirlenen isimlerle görüşmeler hız kesmeden sürüyor. Bunlardan biri de İspanya'nın dünyaca ünlü kulübü Barcelona'nın 31 yaşındaki  defans oyuncusu Adriano.

1 yıl daha İspanyol kulübüyle sözleşmesi bulunan Brezilya asıllı oyuncu için Fenerbahçe'den sürpriz bir hamle geldi. Takımda yeterince yer bulamadığı için ayrılmak isteyen yıldız oyuncuya İtalyan Kulübü Lazio'nun da talip olması işleri karıştırdı.

Hem Barça ile hem de oyuncuyla prensipte anlaşan Fenerbahçeli yetkililer, Lazio'nun devreye girmesiyle görüşmelerin seyrinin değiştiğini belirttiler. Barcelona ve Adriano'nun temsilcileri, Lazio ve Fenerbahçe'nin rekabete girmesini ve bonservis bedelinde ve oyuncunun ücretinde artışa gitmenin hesaplarını yapınca durumu Başkan Aziz Yıldırım'a ilettiler. Yıldırım da "son teklifimizden 1 kuruş dahi yukarı çıkmayın. Görüşmeleri durdurun ve beklemeye çekilin" talimatıyla resti çekti.

Bugünkü İtalyan basını da Fenerbahçe'nin çekilme hamlesini sayfalarına taşırken, Adriano için Lazio'nun tek alternatif olarak kaldığını yazdılar. Ancak Fenerbahçe ve İtalyan Klübü'nün teklifleri arasında büyük fark olduğu, Adriano'nun Fenerbahçe'den yana tavır almasının kimseyi şaşırtmayacağı da vurgulandı.

Etiket: Fenerbahçe, Adriano, Barcelona, LazioHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor