23 Nisan 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'den mesaj

Fenerbahçe'den mesaj

Fenerbahçe Spor Kulübü, Zorya deplasmanında çıkan olaylardan dolayı yaralanan taraftarlarla ilgili resmi internet sitesinde bir mesaj yayınladı.


17 Eylül 2016 23:17

Fenerbahçe'den mesaj

Fenerbahçe Spor Kulübü, Zorya deplasmanında çıkan olaylardan dolayı yaralanan taraftarlarla ilgili resmi internet sitesinde bir mesaj yayınladı.

İşte Sarı-Lacivertli kulübün yayınladığı mesaj;

15 Eylül Perşembe günü Ukrayna’nın Odessa şehrinde oynadığımız Zorya Luhansk  UEFA Avrupa Ligi karşılaşması öncesinde, Ukrayna’da takımımızı desteklemek için bulunan taraftarlarımıza orada yaşayan holiganlarca saldırılmış, yaralanan 6 taraftarımızın hastaneye kaldırıldığı ve olayların ulaştığı boyutların bilgisi olaylar yaşandığı anda tarafımıza ulaşmıştır.

Bu noktadan itibaren kulübümüz, yaralanan taraftarlarımızla ilgili yetkililerle sürekli olarak irtibat halinde olmuş, yaralanan taraftarlarımızla ilgilenebilmesi için, Türkiye Ukrayna Büyükelçiliği ve Odessa Konsolosluğu’nun desteğiyle her bir taraftarımızın durumu yakından takip edilmiştir. Ayrıca, yönetim kurulu üyelerimiz, taraftarlarımız stattan en güvenli şekilde ayrılana kadar devlet görevlilerimiz ve yerel güvenlik görevlileriyle sürekli olarak istişarede bulunmuşlardır.

Konuyla ilgili olarak hem büyükelçilik görevlilerimize, hem de konsolosluk görevlilerimize değerli yardımlarından dolayı teşekkür ediyor, yaralanan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Etiket: fenerbahçe zoryaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor