22 Haziran 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'den Madrid'de Pellegrini zirvesi

Fenerbahçe'den Madrid'de Pellegrini zirvesi

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda son dakika... Fenerbahçe'de Vitor Pereira ile yolların ayrılması planlanırken, Ali Yıldırım, Manuel Pellegrini'nin menajeri ile bir görüşme gerçekleştirdi.


31 Mayıs 2016 00:13

Fenerbahçe'den Madrid'de Pellegrini zirvesi

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'da biliyor ki, geçen sezon 38 bin kombine satılmasına rağmen tribünlere birçok maçta 20 bin kişinin gelmemesinin birinci nedeni Vitor Pereira ve oynattığı kötü futbol. Bu yüzden Başkan da, yönetim kurulu üyeleri ile "Vitor Pereira'nın kovulması" konusunda aynı fikirde. Fakat mali durum, UEFA'dan gelen finansal fair-play cezası Başkan'ın da elini kolunu bağlamış durumda. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Yıldırım'ın, "Obradovic ayarında bir teknik direktörü takımın başına getirip rahat etme" hayali de devam ediyor.

Gelen bilgilere göre Ali Yıldırım, Pazar günü Madrid'de Manchester City'den sezon sonunda ayrılan Şilili teknik direktör Manuel Pellegrini'nin menajeri Jesus Martinez ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmede Ali Yıldırım, İspanyol menajerden Pellegrini'nin çalışma şartları hakkında bilgi istedi. Türkiye'de çalışmakla ilgili fikirlerini sordu. İstediği transfer bütçesini ve kendisinin talep ettiği rakamı sordu. Martinez, Ali Yıldırım'ın tüm bu sorularını tek tek cevapladı. Ali Yıldırım'da bu görüşmeyi bir rapor haline getirdi. Salı günü yapılacak toplantıda Pellegrini'nin isteklerinin yer aldığı raporda yönetim kurulunun önüne gelecek.

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: pellegrini, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor