10 Aralık 2018, Pazartesi


> Futbol > Fenerbahçe'den hakem isyanı!

Fenerbahçe'den hakem isyanı!

Fenerbahçe, hakem hataları nedeniyle ayaklandı. Sarı-Lacivertli camia, haftalardır yapılan hakem hatalarına dikkat çeken Fenerbahçe, Galatasaray derbisi sonrası sesini yükseltti.


19 Mart 2018 09:39

Fenerbahçe'den hakem isyanı!

Sarı-Lacivertli camia, Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu’na isyan bayrağını çekti. Haftalardır yapılan hakem hatalarına dikkat çeken Fenerbahçe, Galatasaray derbisi sonrası sesini yükseltti. Bu konuda uzun süredir sessiz kalan yönetim, kolları sıvadı. Yöneticiler, “Artık bıçak kemiğe dayandı. Ligin ikinci yarısı ile birlikte hakemler Fenerbahçe’yi budamak için sahaya çıkıyor. Onlarla mücadele etmenin zorluğu ortada. Derbide 3 penaltımız verilmedi, rakibe kırmızı çıkmadı” yorumunda bulundu. Sarı-Lacivertli yöneticilerin, önümüzdeki süreçte TFF’ye giderek şikayetlerini dile getirebilecekleri öne sürüldü.

‘Benim dönemimde artıyor!’

Aykut Kocaman, haftalardır her maçın ardından hakem hatalarına dikkat çekiyor. Kocaman, 0-0 biten Galatasaray derbisinin ardından da konuşmasında hakem Bülent Yıldırım’ı hedef tahtasına oturttu. Deneyimli teknik adam, “Bülent Yıldırım atandığında, bu maçı idare etmeye geleceği hissine kapıldım. 3 net penaltımız verilmedi. Ben bunları dillendirdikçe kötü adam oluyorum. Hakemlerin yaptığının yıllardır hata olduğunu söylemek iyimserlik ve saflıktır. Özellikle benim dönemlerimde hatalar artıyor!” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor