15 Şubat 2019, Cuma


> Galatasaray > Fenerbahçe'den Galatasaray'a Ozan Tufan sözü

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Ozan Tufan sözü

Galatasaray'da Abdürrahim Albayrak, Fatih Terim'in takımında görmek istediği Ozan Tufan'ın transferi için Fenerbahçe ile görüşme gerçekleştirdi. Albayrak, Fenerbahçe'nin Ozan Tufan'ı kadroda düşünmemesi durumunda Galatasaray'a transferi için Semih Özsoy'dan söz aldı.


19 Haziran 2018 07:46

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Ozan Tufan sözü

8 numara işini Emre Akbaba ile çözemezse Fatih Terim, Ozan Tufan için hamle yapılmasını istiyor...

Fatih Terim’e göre Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç, kullanmayacakları bir oyuncuyu kenarda sadece Galatasaray’a gitmesin diye tutacak kadar dar görüşlü değil. Bu yüzden Fenerbahçe, Ozan için pazarlık yapmaya açık olacaktır.

Fatih Terim’in bu sözleri karşısında Abdürrahim Albayrak ilk hamleyi yaptı. Semih Özsoy’la temas kurdu. Terim’in sözlerini iletti. Özsoy, sportif direktör ve yeni gelecek teknik direktör Ozan’ın satılmasına karar verirse tabii ki kendileriyle görüşme yapacaklarını, aksinin söz konusu bile olmadığı sözünü verdi.

8 numaranın diğer adayı Bennacer'de son durum

Bu arada Corriere Dello Sport, Galatasaray'ın Ismael Bennacer için ısrarcı olduğunu yazdı. Gazete; 3.5 milyon Euro'ya çıkan Galatasaray'ın 4.5 milyon Euro'yu da zorlayabileceğini iddia etti. Empoli'nin ise Cezayirli oyuncuyu bırakmaya niyetli olmadığı iddia edildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ozan tufanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın