24 Mayıs 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'den flaş UEFA hamlesi

Fenerbahçe'den flaş UEFA hamlesi

Şike davasıyla ilgili Yargıtay'dan çıkacak olan karar sonrasında Fenerbahçe yönetimi topuyla, tüfeğiyle harekete geçecek.


11 Ekim 2016 00:09

Fenerbahçe'den flaş UEFA hamlesi

Şike davasıyla ilgili Yargıtay'dan çıkacak olan karar sonrasında Fenerbahçe yönetimi topuyla, tüfeğiyle harekete geçecek. Aziz Yıldırım dahil tüm sanıklar aklanırsa Fenerbahçe üzerine atılan "şike" lekesinden kurtulacak. Bunun sonrasında Fenerbahçe'nin yurt içi ve dışında dava maratonu start alacak. Fenerbahçe'nin UEFA'ya karşı açacağı davaya ise Fenerbahçe Sportif AŞ'de kağıtları olan tüm iştirakçiler davet edilecek.

UEFA'nın kendilerine dava açılması durumunda, "yerel mahkemelerin kararları bizi ilgilendirmez" diyerek sıyrılma ihtimaline karşılık yönetim, Sportif AŞ'nin halka açık bir şirket olduğundan yola çıkacak. Dava sürecinde Borsa'da işlem gören hisselerle ilgili raporlar hazırlanacak. Böylece şike yüzünden her bir lotun uğradığı zarar hesaplanacak. Bu süreçte "şike lekesi" yüzünden yatırımcıların zararlarının karşılanması istenecek. Fenerbahçe yönetimi, UEFA'ya karşı dava açacak olan her bir Sportif AŞ iştirakçisine hukuki destek sağlayacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: uefa, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor