24 Haziran 2018, Pazar


> Beşiktaş > Fenerbahçe'de ''van Persie bedava Beşiktaş'a gider'' korkusu

Fenerbahçe'de ''van Persie bedava Beşiktaş'a gider'' korkusu

Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin bonservisini bedavaya isteyen menajer Kees Vos'un Beşiktaş ile görüşmesi nedeniyle büyük bir ikilem içinde kaldı.


22 Haziran 2016 08:30

Fenerbahçe'de ''van Persie bedava Beşiktaş'a gider'' korkusu

Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos'a oyuncusuna takım bulması talebinde bulunmuştu. Vos ise van Persie için dünyanın her yerinden teklif olduğunu ama hiçbir takımın 32 yaşındaki oyuncusu için bonservis bedeli ödemek istemediğini söylemişti. Ardından, Fenerbahçe'nin van Persie'ye ödediği yükten kurtulmak istiyorsa bonservisini bedelsiz vermesini teklif etmişti.

Fenerbahçe yönetimi bu teklifi redderken, Hollandalı oyuncunun 6.5 milyon Euro'yu bulan maliyeti ise can sıkmaya devam ediyor. Tam da bu iddialar arasında bir de yönetimin kulağına van Persie'nin menajeri Vos'un Beşiktaşlı yöneticilerle görüştüğü bilgisi gelince ortalık daha da karıştı. Transfer sezonun ilk açıldığı günlerde, Vos'un, van Persie'yi Beşiktaş'a teklif ettiği ortaya çıkmıştı. Yönetim, van Persie'ye bonservisinin bedelsiz olarak verilmesi ve Beşiktaş'a imza atması durumunda büyük bir skandal yaşanacağı için büyük sıkıntı yaşıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: robin van persie, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor