21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de son dakika Pereira kararı

Fenerbahçe'de son dakika Pereira kararı

Fenerbahçe'de bir kez daha Aziz Yıldırım'ın dediği oldu... Mahmut Uslu başta olmak üzere yönetim kurulunun neredeyse tamamının, "gönderilsin" demesine rağmen Başkan ağırlığını koydu ve Vitor Pereira'nın kalması yönünde görüş bildirdi.


18 Mayıs 2016 09:04

Fenerbahçe'de son dakika Pereira kararı

Fenerbahçe'de bir kez daha Aziz Yıldırım'ın dediği oldu... Mahmut Uslu başta olmak üzere yönetim kurulunun neredeyse tamamının, "gönderilsin" demesine rağmen Başkan ağırlığını koydu ve Vitor Pereira'nın kalması yönünde görüş bildirdi. Son sözü her zaman olduğu gibi Fenerbahçe'de Yıldırım söylediği için Portekizli hoca ile yola devam edilmesi kararı alındı. Şu an için Pereira'nın kalma ihtimali yüzde 85 'e kadar yükselirken, zorunluluğun ise Galatasaray ile oynanacak Türkiye Kupası finalinin olduğu bildirildi. Türkiye Kupası kazanılamaması durumunda Pereira'nın gönderilme ihtimalinin yüzde 15'ten 30'a çıkacağı ama Yıldırım'ın buna rağmen bile Portekizliye sahip çıkacağı konuşuluyor.

Pereira yeni sezon hazırlıklarına başladı

Feerbahçe'de Euro 2016'ya katılacak olan oyuncular bu sezon hiç tatil yapamayacaklar. Çünkü sarı-lacivertliler Vitor Pereira'nın hazırladığı rapor doğrultusunda Şampiyonlar Ligi ön elemesi de düşünülerek 27 Haziran'da top başı yapacak. İki gün sonra takım Topuk Yaylasına hareket edecek ve burada sezonun ilk etap hazırlık çalışmaları başlayacak. Milli takımının Fransa'da göstereceği performansa göre milli takıma giden bazı futbolculara ekstra izin verilmesi ise Pereira'ye bağlı olacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: pereira, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor