28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de sıcak Pellegrini gelişmesi

Fenerbahçe'de sıcak Pellegrini gelişmesi

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın yerine düşünülen Manuel Pellegrini konusunda ilk temas yapıldı...


17 Mayıs 2016 00:13

Fenerbahçe'de sıcak Pellegrini gelişmesi

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın geleceği Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında netleşecek... ya Aziz Yıldırım neredeyse tüm yönetim kurulunu karşısına alıp Portekizli teknik adamla yola devam diyecek. Ya da tüm yönetim kurulu üyelerinin dediği gibi, "futbolun başına da Obradovic gibi bir teknik adam getirmeyi" kabul edip rahat nefes alacak.

Sarı-lacivertli ekip şu ana kadar herhangi bir teknik adamla "resmi" anlamda temas kurmadı. Fakat Ali Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen isimler bazı ünlü teknik adamların menajerleriyle ilk temasları geçekleştirdiler.

Pereira'nın yerine düşünülen isimlerden birisi olan Manuel Pellegrini'nin menajeri Jesus Martinez'le de Madrid'de bir görüşme gerçekleştirildi. İspanya'da yaşayan ve devre arasında yapılması planlanan Sofiane Feghouli transferini kovalayan menajer, Martinez'e, Fenerbahçe'nin isteklerinden, Pellegrine'ye sunabileceklerine, kendisi için düşünülen rakamdan, belirlenen transfer bütçesine kadar fikirleri sundu.

Pellegrini'nin istekleri ile ilgili bilgi aldı. Salı günü yapılacak toplantı sonrasında Pereira'nın görevine son verilme kararı çıkarsa, Portekizli teknik adama Türkiye Kupası'ndan sonra veda edilecek. Fakat derbiye kadar Pellegrini ve diğer isimlerle temaslar kurulacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: pellegrini, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor