26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Selçuk İnan sesleri

Fenerbahçe'de Selçuk İnan sesleri

Galatasaray'da gözden düşen Selçuk İnan, Fenerbahçe'de gündeme gelen isimlerden biri oldu.


14 Eylül 2016 18:59

Fenerbahçe'de Selçuk İnan sesleri

Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak... Fenerbahçe'nin efsane oyuncularından Ogün Altıparmak'ın oğlu. İlhan Ekşioğlu'nun Gökhan Gönül'ün sözleşme yenileme sürecinde de, ''Ahmet'i (Bulut) bırak Batur'la devam et. Biz onunla anlaşırız'' diyecek kadar, Fenerbahçe kulübüne yakın bir isim. Mehmet Topal'ın da, İsmail Köybaşı'nın da menajeri. Caner'i, Beşiktaş'a götürmeden de son güne kadar Fenerbahçe'nin kapısını çalan isim.

Fenerbahçe kulübüne sık sık girip çıkan Altıparmak'a, Fenerbahçeli yöneticiler farklı zamanlarda aynı soruyu yöneltti: Bu Selçuk İnan'ın durumu ne? Batur Altıparmak'ın tam 3 farklı yöneticiden aldığı bu soruya cevabı; ''canı hiç olmadığı kadar sıkkın...'' oldu.

Orta sahada oyun aklına ve takıma abilik yapacak bir isme ihtiyacı olan Fenerbahçe'de bazı yöneticiler Selçuk İnan ismi üzerinde durmaya başladı. Vitor Pereira'ya daha ilk günden karşı çıkan Dick Advocaat'ı takımın başına getiren bu yöneticiler Selçuk İnan için dost sohbetlerinde ''aranan kan'' demeye de başladılar.

Hatta bu isimlerden birisinin, ''alacaklarını bıraksın, bonservisini de alsın. Kendisine istediği parayı verdiririz'' sözlerini söyleyecek kadar ileri gittiği konuşuluyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: selçuk inan, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor