16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Rıdvan Dilmen göreve! Hayalindeki hoca belli oldu!

Fenerbahçe'de Rıdvan Dilmen göreve! Hayalindeki hoca belli oldu!

Aziz Yıldırım’ın yeni dönem projesinin merkezinde Rıdvan Dilmen olacağı yüksek sesle dillendirilmeye başlandı


22 Mart 2018 08:40

Fenerbahçe'de Rıdvan Dilmen göreve! Hayalindeki hoca belli oldu!

Aziz Yıldırım’ın yeni dönem projesinin merkezinde Rıdvan Dilmen olacağı yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Daha önce Aziz Yıldırım’ın 4 kez kendisine sportif direktörlük teklif ettiğini açıklayan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve teknik direktörünün bu kez farklı görevi kabul etmeye sıcak baktığı ise sürekli gündemde tutuluyor.

Yıldırım’ın teknik direktör seçiminden alınacak oyunculara kadar futbol takımının tüm sorumluluğunu Dilmen’e bırakacağı iddialar arasında.

Dilmen'in hayalindeki hoca Veselinovic

Aykut Kocaman’ın hayalindeki teknik direktörün ise Fenerbahçe’ye 103 golle şampiyonluğu getiren Todor Veselinoviç tarzında bir hoca olduğu konuşuluyor. Her konuşmasında, ''Fenerbahçe taraftarı 1-0 kazanan değil 3 yiyip 5 atan bir takım ister” diyen Dilmen’in Veselinovic tarzı coşkulu, futbolcularla abi kardeş, hatta gece alemlerine çıkacak kadar yakın bir teknik direktör aradığı iddia ediliyor. Dilmen’in yeni dönem yapılanmasında yer almasa bile Yıldırım’ı bu çılgınlıkta bir teknik adamla çalışması konusunda fikirlerini sunduğu ise herkes tarafından bilinen bir gerçek…

Dilmen'i favorisi Leko! Plasesi Anfang

Rıdvan Dilmen’in favori teknik direktörü ise Club Brugge’ü çalıştıran Ivan Leko… hem Hırvat olması, hem Türk mantığına yakın olması, hem eski çalıştığı NTV Spor’un yayımladığı Belçika Ligi maçlarında Club Brugge’ün gösterdiği performans Dilmen’i çok etkilemiş durumda.

Ayrıca 40 yaşındaki Leko’nun çalıştırdığı Club Brugge’un 30 maçta 68 gol atması, bu sezon bir maç dışında her maçta gol bulması da Dilmen’i oldukça etkilemiş. Dilmen’in bir başka favorisinin ise Almanya’da yaşayan dostları aracılığıyla kendisine önerilen Kiel’in teknik direktörü Markus Anfang olduğu bildirildi. 43 yaşındaki Anfang’ın oldukça mütavazi Kiel’le 53 gol atması Bundesliga’ya göz kırpması Dilmen’in de gözünden kaçmamış

Kaynak: Fotospor

Etiket: rıdvan dilmen, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor