19 Ocak 2019, Cumartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de o listeye kim girecek! Soldado mu, Dirar mı?

Fenerbahçe'de o listeye kim girecek! Soldado mu, Dirar mı?

UEFA Avrupa Ligi’nde Zenit’le karşılaşacak olan Fenerbahçe devre arasında yapılacak transferler ışığında 3 yeni ismi UEFA’ya bildirebilecek.


10 Ocak 2019 08:14

Fenerbahçe'de o listeye kim girecek! Soldado mu, Dirar mı?

Mehmet Ekici ve yeni transfer Sadık’ın bu listede olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Peki üçüncü isim kim olacak? Soldado mu yoksa Nabil Dirar mı? Bu arada Fenerbahçe’nin devre arasında en az bir forvet ve bir de kanat oyuncusu alması durumunda, Ekici’nin de UEFA listesinin dışında kalma durumu devam edecek mi?.. bu da cevap bekleyen bir başka soru!

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici kampın yıldızı

Fenerbahçe’ye geldiği günden bu yana baldır, kas yırtılması, alerjik reaksiyon, ödem, burkulma dahil 7 kez çeşitli sakatlık geçiren Mehmet Ekici toplam 172 gün sahalardan uzak kaldı. Ersun Yanal’ın gelmesiyle bir anda kendisine gelen tecrübeli oyuncu Antalya’daki kampın en çok öne çıkan ismi oldu.

Fenerbahçe'deki başarısızlığı anlatan bir başka istatistik

Ligin ilk yarısını 17’nci sırada tamamlayan Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu krizin nedenini ortaya koyan bir istatistik daha ortaya çıktı. Ligin ik yarısında birbirleriyle paslaşan oyuncular sıralamasında Başakşehir’in stoperi Epureanu ile önünde oynayan Mahmut’un 380 kez paslaşması dikkat çekiyor. İkinci sırada ise Fenerbahçe’nin iki stoperi Skrtel ile Roman’ın 359 kez paslaşması topun neden karşı kaleye gitmediğini anlatıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın