27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Jose Mourinho için Moussa Sow taktiği

Fenerbahçe'de Jose Mourinho için Moussa Sow taktiği

Fenerbahçe'de Jose Mourinho rüzgarı esmeye başladı. Başkan Aziz Yıldırım'ın "gelebilmesi için" şartları açıkladığı Portekizli için devreye Fenerbahçeli işadamları girdi.


22 Mayıs 2016 00:35

Fenerbahçe'de Jose Mourinho için Moussa Sow taktiği

F.Bahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın yılda 10 milyon euro'luk bütçenin bulunması durumunda Jose Mourinho ile görüşebileceğini açıklamasından sonra sarı-lacivertli iş adamları kolları sıvadı.

Moussa Sow'un transferinde olduğu gibi aralarında Nihat Özdemir, Ali Koç ve Ferit Şahenk gibi isimlerin olduğu bir konsorsiyumun Mourinho için ellerinden geleni yapacağı bildirildi. Bu rakamın söz verilmesi durumunda Aziz Yıldırım'ın bizzat Mourinho ile görüşmeye gideceği gelen haberler arasında.

Jose Mourinho'nun istekleri için de çalışma yapılacak

Fenerbahçe kulübünden tek kuruş çıkmadan Mourinho transferi için devreye giren Fenerbahçeli işadamları Portekizli teknik adamın isteyeceği büyük transfer bütçesi için de hazırlık yapıyor. Türkiye'den ziyade Avrupa'da mutlak başarı isteyen ve gittiği takımlarda en zirveye ulaşmayı alışkanlık yapan Mourinho'nun transferini isteyeceği oyuncular için de pamuk elleri cebe indirme kararı aldılar. Mevcut kadroda büyük revizyon yapması muhtemel olan Mourinho'nun yüksek maliyetli oyuncu transferi istekleri için de tahmini bütçe yapıldığı da gelen bilgiler arasında.

Aziz Yıldırım sıcak bakıyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da gelişmelerden memnun. İşadamlarının çalışmasını memnuniyetle karşılayan Yıldırım'ın "Fenerbahçe hepimizin kulübü. Kim kulübümüz için bişey yapmak isterse kapımız açık. Avrupa'da başarı zamanı geldi de geçiyor. Mevcut ülke şartlarında ve UEFA ile olan sorunlara da bakıldığında bundan daha ilerisini yapabilmek için yeni gelir kapıları bulmak şart. Fenerbahçeliliğinden şüphe duyulmayacak bu isimlere kapımız açık. Onlar gerekli ortamı hazırlasınlar, Mourinho'yu ikna etmesi benden. Fenerbahçe'de çalışmaya her teknik adam ister. O da gelecektir" dediği belirtiliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Moussa Sow, Fenerbahçe, Jose Mourinho, Nihat Özdemir, Ali Koç, Ferit Şahenk, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor