13 Aralık 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de hedef sol bek ve 8 numara

Fenerbahçe'de hedef sol bek ve 8 numara

Fenerbahçe'de devre arasında sol bek ve 8 numara bölgelerine yapılacak transferler için adaylar belirlendi.


10 Aralık 2017 01:01

Fenerbahçe'de hedef sol bek ve 8 numara

Bursaspor galibiyetinden sonra Fenerbahçe’de transfer daha ateşli şekilde konuşulmaya başlandı… hedef öncelikle bir 8 numara ile bir de sol bek. Ortam oluşması durumunda bir stoper ve bir de sol açık alınması gündeme gelecek. Fakat ikinci planda.

Sol bek için adaylar;

İlk hedef önde de oynayabilen Santoslu Jean Mota. Santos Başkanı’nın 13 milyon euro diye uçması işi yokuşa sürüyor. Corinthians’tan Arana için de girişimler var ama onun için de rakamlar çok yüksek. Bursaspor’dan Aziz Behiç de adaylar arasında. Fakat beklenen sürpriz bir ismin transfer ederek yönetimin herkesi yine ters köşe yapması.

8 numara için adaylar;

Hayal edilen Vidal veya Hakan Çalhanoğlu. İkisinden birisi gelmeyi kabul etse maddi olarak her türlü zorlama yapılacak. Görüşmeler var ama ihtimal çok düşük. Grenet, Ferri, Paqueta ve Klaassen için girişimler var sürüyor. Hollandalının Janssen’le uyum yakalayabileceği düşünülüyor. Paqueta’nın da Giuliano ile… fakat Ferri’nin tecrübesi onu öne çıkarıyor. Bu 4 isim Hakan veya Vidal’den çok daha gerçekçi hedefler olarak öne çıkıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, transferHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor