25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Gökhan ve Mehmet tamam!

Fenerbahçe'de Gökhan ve Mehmet tamam!

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül ve Mehmet Topal konusunda mutlu sona ulaşıldı.


08 Mayıs 2016 09:59

Fenerbahçe'de Gökhan ve Mehmet tamam!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, yaklaşık 10 gün önce ilk olarak Gökhan Gönül'le sonra da Mehmet Topal'la bir görşme yaptı. Bu görüşmlerde iki oyuncunun eline de birer dosya sıkıştırdı ve bunları "avukatlarınıza inceletin" dedi. Başkan daha sonra Gönül ve Topal'la Pazartesi günü bir kez daha bir araya geldi. Bu kez görüşmede yanında futbolun yeni patronu Ali Yıldırım da vardı.

Başkan iki tecrübeli isme fikirlerini sordu. Kendisi ile 2 artı 1 yıllık sözleşme teklifine sıcak bakan Topal, "benim için sorun yok. İstediğiniz zaman sözleşme yenileyebiliriz" cevabını verdi. Topal'ın bu cevabı Başkan Yıldırım'ın yüzünü güldürdü.

Gönül'den Yıldırım'ın beklemediği çıkış geldi

Gönül ise, "Fenerbahçe'den yeteri kadar para kazandım. Sizinle para konuşacak değilim. Bana bu rakamı uygun gördüyseniz. Hakkım budur. Ama ben daha uzun süreli bir sözleşme bekliyordum. Ama siz bu şekilde uygun gördüyseniz, diyecek bir şeyim tabii ki yok" cevabını verdi.

Tarih belli oldu

Gönül'den bu çıkışı bekleyemen Yıldırım, "süreye takılma. Onlar sadece rakamlar. Sen bu şekilde oynamaya devam et. 40 yaşına da gelsen ben senin hakkını veririm" diyerek tecrübeli oyuncunun içine su serpti. Yıldırım'ın iki oyuncuya da, "anlaşmış kabuk ediyorum. Siz de artık menajerlerinize söyleyin. Takım aramayı bıraksınlar. Lig biter sözleşmeleri uzatırız. Fransa'ya da öyle gidersiniz" diyerek görüşmeyi bitirdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, gökhan gönül, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor