23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de gerçekler Salih'in sözleriyle ortaya çıktı

Fenerbahçe'de gerçekler Salih'in sözleriyle ortaya çıktı

Fenerbahçe'de kötü gidişle ilgili herkes sıkıntının ne olduğunu tartışırken, yönetim ise sürpriz bir gerçekle karşı karşıya kaldı.


17 Eylül 2016 00:28

Fenerbahçe'de gerçekler Salih'in sözleriyle ortaya çıktı

Fenerbahçe'de kötü gidişle ilgili herkes sıkıntının ne olduğunu tartışırken, yönetim ise sürpriz bir gerçekle karşı karşıya kaldı. Futbolcular tarafından çok sevilen yöneticilerden birisi Salih Uçan'la sohbet ederken, Ozan Tufan'ı sordu. Genç oyuncu kendisi gibi Fenerbahçe'nin geleceği olarak gösterilen Ozan için öylesine akıl almaz ifadeler kullandı ki, yönetici şok oldu. Daha sonra aynı yönetici takım içinde araştırma yapmaya başladı. Kjaer'in Skrtel'i sevmediği, ikilinin hiç konuşmadığı noktası üzerinde duruldu.

Ayrıca; Roman'ın takımda hiç dostu olmadığı, İsmail'in milli takımda direkt oynamasına rağmen yedek kaldığı için küskün olması, van der Wiel'ın takım arkadaşlarını küçük görmesi, Topal'ın yaptığı organizasyonun özellikle genç oyuncular tarafından aşağılanması ve küçük görülmesi, Ozan'la sürekli dalga geçilmesi, Salih'in sürekli olarak İtalyanca konuşması, van Persie'nin aldığı paranın sürekli sorun edilmesi, evlenmeye hazırlanan Emenike'nin sürekli çapkınlıklarından bahsetmesi ve Fernandao'yla kiloları yüzünden dalga geçilmesinin takımın gerçekleri olduğu bilgisine ulaştı.

Aynı yöneticinin bu bilgileri Başkan Aziz Yıldırım'la paylaştığı ve kapsamlı bir operasyonun gündemde olduğu ise gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: salih uçan, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor