21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de dört isim Advocaat'a tavır koydu

Fenerbahçe'de dört isim Advocaat'a tavır koydu

Fenerbahçe'de Ozan Tufan, Salih Uçan, van der Wiel ve Emenike, Advocaat ve yardımcıları ile konuşmuyor.


19 Eylül 2016 07:18

Fenerbahçe'de dört isim Advocaat'a tavır koydu

Dick Advocaat, Zorya maçından sonra yaptığı "bu takımda üst düzeyde oynayacak futbolcular" yok sözleriyle takım içindeki otoritesini bir anda kaybetti... Hollandalı teknik adamın yaptığı bu açıklama, ardından da yönetime futbolcularla ilgili verdiği rapor ortaya çıkınca, takım içinde tam bir moral erozyunu yaşandı.

Adları ortaya atılan futbolcular Advocaat'a mesafeyi koydu. Ozan Tufan, Salih Uçan, van der Wiel ve Emenike, Advocaat ve yardımcıları ile konuşmuyor. Sadece talimatları alıyorlar. Zaten maç kazanamadıkları için üstlerinde gerginlik olan pek çok futbolcu kendilerine yakın buldukları yöneticilere, Advocaat'ı "bizi anlamıyor" diye eleştirmeye de başladı.

Aziz Yıldırım Kasımpaşa maçını bekliyor

Transferi sürecinde Başkan Aziz Yıldırım'ın hiç yanyana gelmediği, takımın başına geçtikten sonra da sadece bir kez oturup yüzyüze konuştuğu Dick Advocaat'ın tarzı ve konuşmaları can sıktı. İmza törenine bile katılmadığı Advocaat'la mesafeli olan Yıldırım, Kasımpaşa maçını bekliyor. Kasımpaşa maçından da beklenen sonuç çıkmazsa, Başkan'ın abisi yaşındaki Hollandalı teknik direktörün kulağını sert şekilde çekeceği konuşuluyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: advocaat, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor