14 Aralık 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de artık o toplantı etkisi yitirdi!

Fenerbahçe'de artık o toplantı etkisi yitirdi!

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın takımla yaptığı toplantılar eskisi gibi etki göstermiyor.


08 Mart 2018 00:34

Fenerbahçe'de artık o toplantı etkisi yitirdi!

Fenerbahçe’de Azizsilin’de artık etki etmiyor... 3-1 kaybedilen Beşiktaş derbisinden sonra takımı toplayan ve ''savaşın'' diyen Başkan, Vodafone Arena’daki 2-2’lik beraberlikte önemli rol oynamıştı.

Fakat Akhisar maçından önceki gece bir davete katılan Aziz Yıldırım, bir gün sonra alınan yenilgi ile şok oldu. Yıldırım, Malatyaspor maçından önce bir kez daha takımla toplantı yapacak. Yapmasına da artık futbolculara da pek bir etkisi olmuyor. Her ''toparlanın'' konuşmasının etkisi bir maç sürüyor. Eskiden ''Başkan konuşacak'' dendiği zaman herkesin ayakları titrerken, artık ''yine mi...'' sesleri yükselmeye başladı.

Bunun en önemli nedeni ise ilk yarıda oynanan Osmanlıspor maçından sonra Kocaman’ın istifasını verip, ''gereken yapılacak'' demesinden sonra hiçbir şeyin yapılmaması. Devre arasında, ''gelecekler var. Gidecekler de...'' denmesine rağmen hiçbir gelişme yaşanmadı. van der Wiel geçen sezon kulüple alay etti. van Persie cebine sezon sonuna kadar olan alacakları koyulara gönderildi. Tüm sezonun faturası genç Ozan Tufan’a çıktı. Artık hiçbir futbolcu nasıl olsa bir şey olmayacağını bildiği için çok rahat davranıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor