20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Ali Koç o antrenörlerle bir araya geldi!

Fenerbahçe'de Ali Koç o antrenörlerle bir araya geldi!

Fenerbahçe'de başkan Koç, Murat Öztürk, Alper Taşçı ve Turgay Altay ile bir araya geldi. Verileri başkalarıyla paylaştıkları için suçladığı hocaları tek tek dinleyen Koç’un konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.


18 Ekim 2018 09:56

Fenerbahçe'de Ali Koç o antrenörlerle bir araya geldi!

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, görevine son verilen 3 antrenör ile bir araya geldiğini belirtti.

ÇOCUKLARA ZİYARET

Dilmen, "Ali Koç, antrenör arkadaşlarımızın 'Bir de bizi dinleyin' isteğine olumlu cevap veriyor, hatta pazartesi günü bu görüşmeyi gerçekleştiriyor. Ayrıca Ali Koç'un antrenör arkadaşların çocuklarının içinde bulunduğu sıkıntılara ne kadar üzüldüğünü ve gerekirse okullarında onları ziyarete gitmeyi planladığını duydum, bu da erdemli bir harekettir bana göre" ifadelerini kullandı.

ŞİMDİ NE YAPACAK!

Hocaları dinleyen Ali Koç'un konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor. Bilindiği gibi F.Bahçe Başkanı Koç, düzenlediği basın toplantısında 3 antrenörün idman verilerini başkalarıyla paylaştığını iddia etmişti.

Etiket: Fenerbahçe, Ali KoçHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın