20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi

Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi

4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacak…


22 Mayıs 2018 01:10

Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi

Fenerbahçe yönetimi her sezon Haziran’ın hemen başında kombine satışına başlardı… geçen sezon sadece 19 bin kombine satabilen Fenerbahçe’de lig bitmesine rağmen henüz kombinelerle ilgili bir hareketlilik yok. Kulüp tarafından aranan kombine sahiplerinin sürekli “rezervasyon” yaptırıp kombine satın almaya yanaşmaması ise dikkat çekici bir durum olarak göze çarpıyor. Gelecek sezonun kombineleri için şu an itibariyle 30 bin civarında bir rezervasyon sağlanmış durumda. Rezervasyonların bitiş tarihi ise Haziran. Ali Koç’un başkan seçilmesi durumunda 2 gün içinde 30 bin rezervasyonlu kombinenin satılacağı da gelen bilgiler arasında. 

Ali Koç barışı da getirecek! Üyelere hakları verilecek

4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacak… Aziz Yıldırım döneminde üyelikten çıkarılan kişilerin haklarının geri verilmesi için bir süreç başlatılacak. Koç’un başlatacağı bu süreçten “terör örgütüne yardım” veya “yüz kızartıcı suç işleyenler” ise kesinlikle yararlanamayacak. 

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın