25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe, Vestel'le imzaladı!

Fenerbahçe, Vestel'le imzaladı!

Fenerbahçe, teknoloji şirketi Vestel'le özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzalarken, törende Moussa Sow'un esprisi salondakileri kahkahaya boğdu.


27 Eylül 2016 16:27

Fenerbahçe, Vestel'le imzaladı!

Fenerbahçe, teknoloji şirketi Vestel'le özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.

Ülker Stadı'nda yapılan imza törenine Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban, Fenerium Gelen Müdürü Mümtaz Karakaya, Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Ticaret AŞ Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, Fenerbahçeli futbolcular Volkan Şen, Moussa Sow, Miroslav Stoch, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu katıldı.

BALABAN: ÜRÜNLER FENERİUM VE VESTEL MAĞAZALARINDA SATILACAK

Sarı-lacivertli taraftarlar için Vestel'in Fenerbahçe logolu özel telefon ve televizyonlarının, Fenerium ve Vestel mağazalarında satılacağını belirten Ozan Balaban, "Heyecanlıyız. İddialı ürünlerle taraftarımızı buluşturmaya devam ediyoruz. Dünya devi Vestel'le çalışmaktan memnunuz. Sloganımız ise gururla yerli şimdi gururla Fenerli. Büyük Fenerbahçe taraftarı her şeyin en iyisini ister. Bizde Fenerium'da bunun için çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Güler de önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, "Fenerbahçe ailesiyle sloganımızı bir üste taşıdık. Gururla Fenerli. Bunu sadece sözde bırakmayacağız, elde tutulur ürünler yaptık. Özel telefon ve televizyon yaptık Fenerbahçeliler için." dedi.Sow espriyi patlattı!Vestel Ticaret AŞ Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Berkman ise Fenerbahçelileri için tasarlanan telefon ve televizyonlarla ilgili teknik bilgiler verdi.

Fenerbahçeli futbolcular Volkan Şen, Stoch ve Sow ise anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

SOW ESPRİYİ PATLATTI

Sow'un konuşmasında "Bu basın toplantısından sonunda televizyon hediye ederseniz daha mutlu olurum." demesi gülüşmelere neden oldu.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Feyenoord'la oynayacağı maçı değerlendiren futbolcular, iyi bir takımla mücadele edeceklerini aktararak taraftarları tribünleri doldurmaya davet etti.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Onan ile takım kaptanı Melih de anlaşmanın hayırlı olmasını dileyerek, sarı-lacivertli taraftarların ürünlere ilgi göstermesini istedi.

Basın toplantısından sonra futbolculara ve basketbolcu Melih Mahmutoğlu'na Fenerbahçeliler için tasarlanan özel telefon hediye edildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor