24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe nereden nereye geldi!

Fenerbahçe nereden nereye geldi!

Fenerbahçe taraftarları hem Vitor Pereira'nın kalması, hem yıldız transferlerin gerçekleşmemesi hem de pahalı biletler nedeniyle tribünden uzaklaştı.


27 Temmuz 2016 18:52

Fenerbahçe nereden nereye geldi!

Fenerbahçe'de taraftar sıkıntısı yaşanıyor... Sezon başında kombine bilet fiyatlarının belirlenmesi için yapılan ön çalışmada, taraftarların yarısından fazlası; ''kombinemi yenilemeyeceğim'' cevabı vermişti. Neden olarak da, ''Vitor Pereira kalırsa maça gitmem'' demişti. Bunun üzerine yönetimde bazı isimler Vitor Pereira ile yolların ayrılması gerektiğini savunmuş, bu isimlerin başında da Mahmut Uslu gelmişti. Ancak Mahmut Uslu'nun ve diğer isimlerin ''olumsuz'' görüşüne rağmen görevde kalan Vitor Pereira, taraftarların da tribünden kaçmasına sebep oldu.

Fenerbahçe geçtiğimiz sene bu dönemlerde 35 bin kombine satarken, bu rakam bu sene sadece 12 binde kaldı. Yine geçtiğimiz sene Şampiyonlar Ligi 3. öne eleme turunda Shakhtar Donetsk ile karşılaşan Fenerbahçe, Kadıköy'de tıklım tıklım tribünler önünde mücadele etmişti. Monaco maçı için satılan bilet sayısı ise sadece 2 binde kaldı.

Geçen sene servet, bu sene...

Fenerbahçe yine geçen sene Shakhtar Donetsk maçı için sattığı biletlerden 2 milyon TL gelir elde etmişti. Yine maç günü Fenerium 1 milyon TL ciro çekmiş ve sarı-lacivertli takımın kasası dolmuştu. Fenerbahçe, Monaco maçında ise maddi bakımdan da büyük zarar elde etmiş oldu.

Taraftarlar protesto ediyor

Öte yandan sosyal medyada yapılan yorumlarda yönetimin bu maç için belirlediği bilet fiyatları yüksek bulundu. 120 TL ile 370 TL arasında değişen bilet fiyatlarını çok bulan sarı-lacivertli taraftarlar yaptıkları yorumlarda bilet fiyatları düşene kadar maça gitmeyeceklerini belirtiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, monacoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor