20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe, Mete Kalkavan'ın zaafiyeti üzerinde duruyor

Fenerbahçe, Mete Kalkavan'ın zaafiyeti üzerinde duruyor

Fenerbahçe yönetimi, olaylı Beşiktaş maçı için hukuki hazırlıklarını yaptı.


23 Nisan 2018 08:18

Fenerbahçe, Mete Kalkavan'ın zaafiyeti üzerinde duruyor

Fennerbahçe’nin hukuk kurulu, hakem Mete Kalkavan’ın 59’uncu dakikada Beşiktaşlı futbolcularla birlikte soyunma odasına gittiği üzerinde duruyor. Tünel içinde yaşanan bir olayda karar verme yetkisinin hakemde değil temsilcide olduğu üzerinde duruluyor. Hakemin maçı tatil etmeden soyunma odasına gittiği, tatil etmiş olsa bunu Fenerbahçeli oyuncularla paylaşım soyunma odasına göndermesi gerektiğinin altı çizildi. Ne hakemin ne de temsilcinin Şenol Güneş’in kafasının yarıldığını görmediği, Beşiktaşlı yetkililerin Şenol Güneş’in ambulansla hastaneye götürüldüğünü söylemeleri üzerine tatil kararı aldığı da irdeleniyor.

Bu arada Beşiktaş maçında olası ceza alması durumunda Fenerbahçe yönetimi Artvinspor-Ağrıspor maçını emsal gösterecek.

GÜNEŞ’İ YERE DÜŞÜREN SU ŞİŞESİ DEĞİL OĞUZHAN’DI

Şenol Güneş’in tünele giderken yerde kaldığı pozisyonla ilgili sürpriz bir iddia daha ortaya atıldı… o iddiaya göre Güneş aslında göğsüne gelen su şişesinin darbesiyle değil, kendisinin arkasından koşan Oğuzhan’a takılarak düşüyor. Oğuzhan ise yine kendisi gibi Şenol Güneş’in arkasında koşan Tolga’nın ayaklarına takılarak Güneş’in yere düşmesine neden oluyor.

QUARESMA’NIN ŞOK HAREKETİ ORTAYA ÇIKTI

Olaylı derbiyle ilgili iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor… son olarak oyunun durduğu anlarda Ricardo Quaresma’nın tribünlere sportmenliğe aykırı hareket çekerken görüntüleri ortaya çıktı! Portekizli oyuncu kale arkasında bulunan tribünlere “gay” anlamına gelen işareti yaptı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın