13 Kasım 2018, Salı


> Fenerbahçe > Fenerbahçe, Marcelo Grohe ile ilgileniyor

Fenerbahçe, Marcelo Grohe ile ilgileniyor

Devler Ligi macerasına Ertuğrul Taşkıran ile başlamayı planlayan Fenerbahçe bir yandan da kaleci bölgesine transfer çalışmalarını sürdürüyor.


29 Haziran 2016 07:42

Fenerbahçe, Marcelo Grohe ile ilgileniyor

Fenerbahçe bir kaleci alacak… şimdiye kadar resmi teklif yapılan tek isim Steve Mandanda! Fransız kaleci yönetimden Euro 2016 sonuna kadar süre isterken prensip anlaşması bulunan Mouez Hassen ise 1 Temmuz’da kendisine verilen söz tutulmazsa kendisine gelen diğer teklifleri değerlendireceği bilgisini iletti. Temmuz sonunda oynanacak Şampiyonlar Ligi ön elemesi için Vitor Pereira’nın üzerine titrediği isimse Ertuğrul. Yıldırım’ın geçen sezon Mert’i gönderirken, Sivas’taki performansını övdüğü genç kaleci için Portekizli teknik adama “Türkiye’nin en iyi genç kalecisi” demişti. Ama Portekizli Fabiano’yu aldırmıştı. Volkan’ın yetişmesinin çok zor olduğu Devler Ligi maçı için şu anda Ertuğrul’un kaleyi koruma ihtimali çok yüksek.

Fenerbahçe'den Marcelo Grohe atağı

Öte yandan Volkan Demirel'in sakatlığı nedeniyle yedek kaleci sıkıntısı yaşayan Fenerbahçe'nin Gremio kalecisi Marcelo Grohe ile ilgilendiği ortaya çıktı. Gremio altyapısında yetişen Marcelo Grohe için harekete geçen Fenerbahçe'nin kısa süre içinde bu transferi de bitirmesi bekleniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Marcelo Grohe, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor