25 Nisan 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Fenerbahçe, Galatasaray'ın işini zorlaştırıyor

Fenerbahçe, Galatasaray'ın işini zorlaştırıyor

Galatasaray'ın teknik direktör olarak düşündüğü Sinisa Mihajlovic'e geçen sezon Fenerbahçe'nin yaptığı teklif işleri zorlaştırdı.


17 Mayıs 2016 08:15

Fenerbahçe, Galatasaray'ın işini zorlaştırıyor

Galatasaray'da bir numaralı gündem maddesi teknik direktörün kim olacağı...Mustafa Denizli'nin görevden ayrıldığı günden bu yana sarı-kırmızılı yönetim Rudi Garcia'dan, Jorge Sampaoli'ye, Lucien Favre'den, Thomas Schaaf'a, Abdullah Avcı'ya pek çok isme teklif götürdü.

Son dönemde adı öne çıkan isimse Sinisa Mihajlovic oldu. Geçen sezon Fenerbahçe'nin takımın başına getirmeyi başaramadığı Sırp teknik adam yaklaşık 10 gün önce Cenk Ergün'e ilk görüşmede hayır demişti. Fakat Mihajlovic beklediği teklifleri alamayınca fikir değiştirmiş görünüyor. Torino ile görüşmelere de başlayan Mihajlovic'in Galatasaray'dan da teklif beklediği ortaya çıktı.

Galatasaray'ın Mihajlovic'e 2 yıllık teklif yapmak istediği yılda da 1.5 milyon euro gibi bir rakam düşündüğü bildirildi. Fakat Fenerbahçe'nin geçen sezon Mihajlovic'e önerdiği 2.5 milyon Euro, Galatasaray'ın da işini zorlaştırıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Sinisa Mihajlovic, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor