24 Nisan 2018, Salı


> Voleybol > Fenerbahçe-Galatasaray maçında olaylar çıktı

Fenerbahçe-Galatasaray maçında olaylar çıktı

Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde bugün İzmir'de Fenerbahçe Grundig ile Galatasaray Daikin arasında oynanan Dörtlü Final ilk maçı öncesi iki takım taraftarları olay çıkardı. Maç gecikmeli başladı ancak karşılaşma devam ederken taraftarların taşkınlıkları devam edince oyun yeniden durmak zorunda kaldı.


15 Nisan 2016 19:41

Fenerbahçe-Galatasaray maçında olaylar çıktı

Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde bugün İzmir'de Fenerbahçe Grundig ile Galatasaray Daikin arasında oynanan Dörtlü Final ilk maçı öncesi iki takım taraftarları olay çıkardı.

Galatasaraylı taraftarların, Atatürk Voleybol Salonu'na girmekte olan Fenerbahçeli taraftarlara bira şişeleri atmasıyla başlayan gerginlik salona da yansıdı. Galatasaraylı bir fanatik, müsabaka başlamadan önce, iki tribün arasında, Fenerbahçe pankartlarının bulunduğu bölüme geçerek bir pankartı söküp Galatasaray tribününe taşıdı.

Bunun üzerine öfkelenen Fenerbahçeliler, Galatasaray tribününe gidip pankartı geri almaya çalıştı. Polis Fenerbahçeli taraftarları güçlükle önledi.

Bu arada Fenerbahçeliler, parkede olayları şaşkınlıkla izleyen Galatasaraylı voleybolculara pet su şişesi fırlattı. Sarı-lacivertliler, Galatasaray pankartlarını almak için girişimde bulunurken, emniyet iki tribün arasındaki tüm pankartları topladı. Takımlar soyunma odalarına giderken, karşılaşma 20 dakika gecikmeli başladı.

Maç içerisinde tekrar durdu

Fenerbahçe Grundig ile Galatasaray Daikin arasında oynanan mücadele, iki takım taraftarları arasında yaşanan küfürleşme nedeniyle bir kez daha durdu.

Oyuncular soyunma odasına giderken, salon boşaltıldıktan sonra maça kaldığı yerden devam edilecek.

Etiket: Voleybol, Fenerbahçe, GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor