22 Ekim 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe derbiye nasıl hazırlanacak?

Fenerbahçe derbiye nasıl hazırlanacak?

Fenerbahçe'de derbi günü sabah 07:00'da başlayacak.


21 Ekim 2017 00:12

Fenerbahçe derbiye nasıl hazırlanacak?

Futbolcularından bir gece önce en geç 23:00'de uyumalarını isteyen Aykut Kocaman, uyku tutmayan oyuncularına dinlendirici müzik tavsiyesinde bulundu. Çok erken kalkacak olan futbolcular birinci kahvaltılarını yapacak. Kahvaltının sürprizi ise az pişmiş kanlı biftek olacak.

Kocaman'ın daha önce 1-2 kez yedirdiği kanlı biftekli kahvaltıyı İsmail Kartal’dan tavsiye almıştı. Kartal ise bunu kendilerine hocalık yapan Sırp Branko Stankovic'ten öğrendiğini ve faydalarını araştırdığını iletmişti.

Ardından kısa bir ter idmanı yapılacak. Ardından ikinci kahvaltıya oturulacak.

Biftekten alınacak protein ikinci kahvaltının daha hafif olmasına neden olacak. Ardından futbolculara serbest zaman verilecek. Bu dönemde F.Bahçeli oyuncular genelde bir arada olurken, bu dönemde de müzik en büyük yardımcı olacak. Öğle yemeğine 13:00'te oturulacak. Bu öğünde karbonhidrata ağırlık verilecek. 14:00-15:00 arası şekerleme yapılacak. Ardından acıkanlar için ağır olmamak şartıyla tatlı seansı olacak. Bu seansta Aziz Yıldırım'ın da hazır bulunması ve takıma son konuşmayı yapması bekleniyor. Ardından duşlar alınıp hazırlık yapılacak ve stada gidilecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor