26 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Fenerbahçe Ben Arfa ile el sıkıştı ama...

Fenerbahçe Ben Arfa ile el sıkıştı ama...

Fenerbahçe büyük oynuyor. Sarı­Lacivertli ekip, Beşiktaş'ın da gündeminde olan Ben Arfa'nın transeri için futbolcuyla el sıkıştı. Fransız futbolcu ile her konuda anlaşıldığı ancak UEFA kriterlerine uyum sözleşmesinden önce yapılan bu görüşmenin ardından UEFA’dan gelen haber ile bu transferin şimdilik ertelendiği belirtildi.


28 Mayıs 2016 14:29

Fenerbahçe Ben Arfa ile el sıkıştı ama...

UEFA ile imzalanan iyi niyet sözleşmesinden sonra elindeki Nani ve van Persie gibi halen daha piyasası olan futbolcularını yüksek rakamlara elden çıkarıp kadroda revizyona gitmeyi planlayan Fenerbahçe, Feghouli ile yapılan ön anlaşmanın ardından Ben Arfa ile de el sıkıştı.

Fransız futbolcu ile her konuda anlaşıldığı ancak UEFA kriterlerine uyum sözleşmesinden önce yapılan bu görüşmenin ardından UEFA’dan gelen haber ile bu transferin şimdilik ertelendiği belirtildi.

Diego, Alves, Meireles gibi maliyeti yüksek oyuncular ile yollarını ayıracak olan sarı­lacivertli takım kanatta ve 10 numara pozisyonunda oynayabilen Ben Arfa için kaynak yaratmış olacak. Feghouli için de Haziran ayının gelmesini bekleyen Fenerbahçe, Persie ve Nani’ye müşteri bulup 1 de etkili bir golcü alacak.

Fransa Ligi 1’de Nice forması ile çıktığı 34 maçta 17 gol ve 6 asistlik performans sergileyerek kariyerinde zirve yapan 29 yaşındaki tecrübeli oyuncu, 10 numara ve kanat oyuncusu olarak ideal bir isim. Benzer özellikteki Feghouli de Fenerbahçe’nin 2 önemli silahı olacak.

Bu arada Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları’nın Paris’e gittiği ve Ben Arfa’nın menajeri ile görüştüğü öne sürüldü. Ben Arfa’nın menajeriyle burada bir araya gelen Torunoğulları’nın, bonservisi elinde bulunan başarılı futbolcu için transfer pazarlığı yaptığı bildirildi. Ancak Fenerbahçe’nin Beşiktaş’a oranla Ben Arfa’ya yaklaşık 2 katı para önerdiği belirtildi.

Kaynak: DHA

Etiket: Fenerbahçe, Feghouli, Ben ArfaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 1 Yorum

Çok komik diago ve van persie 'BEŞİKTAŞ BEDAVA ALACAKKEN TONLARCA PARA VERİP kendini iflas ettirmiştir,uefa'nın yaptırımları da bu YÜZDENDİR.

ismayen - 16:18 28-05-2016Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor